Doktor Sezgin Kurt Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Doktor Sezgin Kurt Telefon Numarası, Doktor Sezgin Kurt Adresi, Doktor Sezgin Kurt Yol Tarifi, Doktor Sezgin Kurt Randevu Alma, Doktor Sezgin Kurt Bölümleri ve Doktor Sezgin Kurt Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Doktor Sezgin Kurt Hakkında Bilgiler

Doktor Sezgin Kurt Kars Merkez/Kars ilinin Çakmak ilçesine ait bir hastanedir.

Doktor Sezgin Kurt Telefon Numarası

Doktor Sezgin Kurt ilgili hastane 0537 029 21 22 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Doktor Sezgin Kurt Doktorları

Doktor Sezgin Kurt Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Doktor Sezgin Kurt Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 0537 029 21 22 numarasını arayıp Doktor Sezgin Kurt Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Doktor Sezgin Kurt İletişim Bilgileri

Doktor Sezgin Kurt mail adresi Doktor Sezgin Kurt Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 0537 029 21 22 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 0537 029 21 22 Mail Adresi; Doktor Sezgin Kurt Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Cumhuriyet, İsmet İnönü Cd. No:6 D:aire: 2, 36010 Kars Merkez/Kars

Doktor Sezgin Kurt Bölümleri

Doktor Sezgin Kurt bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 0537 029 21 22 numarasını arayıp Doktor Sezgin Kurt bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Doktor Sezgin Kurt Randevu Alma

Doktor Sezgin Kurt ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 0537 029 21 22 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Doktor Sezgin Kurt Çalışma Saatleri

Kars Merkez/Kars Çakmak bulunan Doktor Sezgin Kurt hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 0537 029 21 22 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Doktor Sezgin Kurt Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Doktor Sezgin Kurt hastanesi Google Maps üzerinden ” 8 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Doktor Sezgin Kurt Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Doktor Sezgin Kurt Adresi

Cumhuriyet, İsmet İnönü Cd. No:6 D:aire: 2, 36010 Kars Merkez/Kars ‘dır. Hastane Kars Merkez/Kars ilinin Çakmak ilçesine ait bir hastanedir.

Doktor Sezgin Kurt Yol Tarifi

Doktor Sezgin Kurt ilçesinde bulunmaktadır. Doktor Sezgin Kurt gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Doktor Sezgin Kurt hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Doktor Sezgin Kurt Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Doktor Sezgin Kurt hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Doktor Sezgin Kurt hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Doktor Sezgin Kurt Telefon Numarası Nedir?

Cumhuriyet, İsmet İnönü Cd. No:6 D:aire: 2, 36010 Kars Merkez/Kars ‘ numarasından Doktor Sezgin Kurt hastanesine ulaşabilirsiniz.

Doktor Sezgin Kurt Adresi Nedir?

Cumhuriyet, İsmet İnönü Cd. No:6 D:aire: 2, 36010 Kars Merkez/Kars ‘dır.

Doktor Sezgin Kurt Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Doktor Sezgin Kurt Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Doktor Sezgin Kurt Nerededir?

Hastane Kars Merkez/Kars ilinin Çakmak ilçesine ait bir hastanedir.

Doktor Sezgin Kurt Nasıl Randevu Alınır?

Doktor Sezgin Kurt ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 0537 029 21 22 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Doktor Sezgin Kurt Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Doktor Sezgin Kurt Bölümleri Nelerdir?

Doktor Sezgin Kurt bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 0537 029 21 22 numarasını arayabilirsiniz.

Doktor Sezgin Kurt Çalışma Saatleri Nedir?

Doktor Sezgin Kurt hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Doktor Sezgin Kurt İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 8 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın