Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Adresi, Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Randevu Alma, Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Bölümleri ve Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi İzmir ilinin Bergama ilçesine ait bir hastanedir.

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi ilgili hastane (0232) 631 08 81 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Doktorları

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0232) 631 08 81 numarasını arayıp Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi mail adresi Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0232) 631 08 81 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0232) 631 08 81 Mail Adresi; Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Zafer, Adnan Menderes Blv. No:223, 35700 Bergama/İzmir

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Bölümleri

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0232) 631 08 81 numarasını arayıp Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Randevu Alma

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0232) 631 08 81 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

İzmir Bergama bulunan Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0232) 631 08 81 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 28 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,9 ” Puan almıştır. Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Adresi

Zafer, Adnan Menderes Blv. No:223, 35700 Bergama/İzmir ‘dır. Hastane İzmir ilinin Bergama ilçesine ait bir hastanedir.

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Zafer, Adnan Menderes Blv. No:223, 35700 Bergama/İzmir ‘ numarasından Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Zafer, Adnan Menderes Blv. No:223, 35700 Bergama/İzmir ‘dır.

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane İzmir ilinin Bergama ilçesine ait bir hastanedir.

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0232) 631 08 81 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0232) 631 08 81 numarasını arayabilirsiniz.

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 28 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,9 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın