Dr. Ümit Yaşar Demirci Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Dr. Ümit Yaşar Demirci Telefon Numarası, Dr. Ümit Yaşar Demirci Adresi, Dr. Ümit Yaşar Demirci Yol Tarifi, Dr. Ümit Yaşar Demirci Randevu Alma, Dr. Ümit Yaşar Demirci Bölümleri ve Dr. Ümit Yaşar Demirci Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dr. Ümit Yaşar Demirci Hakkında Bilgiler

Dr. Ümit Yaşar Demirci Kars Merkez/Kars ilinin Çakmak ilçesine ait bir hastanedir.

Dr. Ümit Yaşar Demirci Telefon Numarası

Dr. Ümit Yaşar Demirci ilgili hastane (0474) 212 87 74 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dr. Ümit Yaşar Demirci Doktorları

Dr. Ümit Yaşar Demirci Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Dr. Ümit Yaşar Demirci Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0474) 212 87 74 numarasını arayıp Dr. Ümit Yaşar Demirci Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dr. Ümit Yaşar Demirci İletişim Bilgileri

Dr. Ümit Yaşar Demirci mail adresi Dr. Ümit Yaşar Demirci Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0474) 212 87 74 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0474) 212 87 74 Mail Adresi; Dr. Ümit Yaşar Demirci Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Merkez, Faikbey Cad. No:129, 36000 Kars Merkez/Kars

Dr. Ümit Yaşar Demirci Bölümleri

Dr. Ümit Yaşar Demirci bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0474) 212 87 74 numarasını arayıp Dr. Ümit Yaşar Demirci bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Dr. Ümit Yaşar Demirci Randevu Alma

Dr. Ümit Yaşar Demirci ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0474) 212 87 74 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Dr. Ümit Yaşar Demirci Çalışma Saatleri

Kars Merkez/Kars Çakmak bulunan Dr. Ümit Yaşar Demirci hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0474) 212 87 74 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dr. Ümit Yaşar Demirci Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Dr. Ümit Yaşar Demirci hastanesi Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Dr. Ümit Yaşar Demirci Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Dr. Ümit Yaşar Demirci Adresi

Merkez, Faikbey Cad. No:129, 36000 Kars Merkez/Kars ‘dır. Hastane Kars Merkez/Kars ilinin Çakmak ilçesine ait bir hastanedir.

Dr. Ümit Yaşar Demirci Yol Tarifi

Dr. Ümit Yaşar Demirci ilçesinde bulunmaktadır. Dr. Ümit Yaşar Demirci gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Dr. Ümit Yaşar Demirci hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Dr. Ümit Yaşar Demirci Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Dr. Ümit Yaşar Demirci hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Dr. Ümit Yaşar Demirci hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dr. Ümit Yaşar Demirci Telefon Numarası Nedir?

Merkez, Faikbey Cad. No:129, 36000 Kars Merkez/Kars ‘ numarasından Dr. Ümit Yaşar Demirci hastanesine ulaşabilirsiniz.

Dr. Ümit Yaşar Demirci Adresi Nedir?

Merkez, Faikbey Cad. No:129, 36000 Kars Merkez/Kars ‘dır.

Dr. Ümit Yaşar Demirci Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Dr. Ümit Yaşar Demirci Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Dr. Ümit Yaşar Demirci Nerededir?

Hastane Kars Merkez/Kars ilinin Çakmak ilçesine ait bir hastanedir.

Dr. Ümit Yaşar Demirci Nasıl Randevu Alınır?

Dr. Ümit Yaşar Demirci ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0474) 212 87 74 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. Ümit Yaşar Demirci Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Dr. Ümit Yaşar Demirci Bölümleri Nelerdir?

Dr. Ümit Yaşar Demirci bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0474) 212 87 74 numarasını arayabilirsiniz.

Dr. Ümit Yaşar Demirci Çalışma Saatleri Nedir?

Dr. Ümit Yaşar Demirci hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Dr. Ümit Yaşar Demirci İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın