Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası, Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Adresi, Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yol Tarifi, Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu Alma, Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bölümleri ve Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.
İçerik göster

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında Bilgiler

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Mersin ilinin Tarsus ilçesine ait bir hastanedir.

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ilgili hastane (0324) 613 19 92 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0324) 613 19 92 numarasını arayıp Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İletişim Bilgileri

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği mail adresi Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0324) 613 19 92 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0324) 613 19 92 Mail Adresi; Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Şehitkerim, Adana Blv. No:34, 33440 Tarsus/Mersin

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bölümleri

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0324) 613 19 92 numarasını arayıp Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu Alma

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0324) 613 19 92 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Çalışma Saatleri

Mersin Tarsus bulunan Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0324) 613 19 92 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hastanesi Google Maps üzerinden ” 14 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,1 ” Puan almıştır. Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Adresi

Şehitkerim, Adana Blv. No:34, 33440 Tarsus/Mersin ‘dır. Hastane Mersin ilinin Tarsus ilçesine ait bir hastanedir.

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yol Tarifi

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ilçesinde bulunmaktadır. Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası Nedir?

Şehitkerim, Adana Blv. No:34, 33440 Tarsus/Mersin ‘ numarasından Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hastanesine ulaşabilirsiniz.

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Adresi Nedir?

Şehitkerim, Adana Blv. No:34, 33440 Tarsus/Mersin ‘dır.

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Nerededir?

Hastane Mersin ilinin Tarsus ilçesine ait bir hastanedir.

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Nasıl Randevu Alınır?

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0324) 613 19 92 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bölümleri Nelerdir?

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0324) 613 19 92 numarasını arayabilirsiniz.

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Çalışma Saatleri Nedir?

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 14 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,1 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın