Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Telefon Numarası, Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Adresi, Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Yol Tarifi, Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Randevu Alma, Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Bölümleri ve Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Hakkında Bilgiler

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Balıkesir ilinin Edremit ilçesine ait bir hastanedir.

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Telefon Numarası

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez ilgili hastane (0312) 585 10 00 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Doktorları

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0312) 585 10 00 numarasını arayıp Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez İletişim Bilgileri

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez mail adresi Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0312) 585 10 00 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0312) 585 10 00 Mail Adresi; Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Tuzlumurat Mh., 10300 Edremit/Balıkesir

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Bölümleri

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0312) 585 10 00 numarasını arayıp Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Randevu Alma

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0312) 585 10 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Çalışma Saatleri

Balıkesir Edremit bulunan Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0312) 585 10 00 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez hastanesi Google Maps üzerinden ” 5 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,6 ” Puan almıştır. Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Adresi

Tuzlumurat Mh., 10300 Edremit/Balıkesir ‘dır. Hastane Balıkesir ilinin Edremit ilçesine ait bir hastanedir.

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Yol Tarifi

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Telefon Numarası Nedir?

Tuzlumurat Mh., 10300 Edremit/Balıkesir ‘ numarasından Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez hastanesine ulaşabilirsiniz.

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Adresi Nedir?

Tuzlumurat Mh., 10300 Edremit/Balıkesir ‘dır.

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Nerededir?

Hastane Balıkesir ilinin Edremit ilçesine ait bir hastanedir.

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Nasıl Randevu Alınır?

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0312) 585 10 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Bölümleri Nelerdir?

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0312) 585 10 00 numarasını arayabilirsiniz.

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez Çalışma Saatleri Nedir?

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Edremit 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 5 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,6 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın