Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası, Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Adresi, Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Yol Tarifi, Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Randevu Alma, Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Bölümleri ve Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Hakkında Bilgiler

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Balıkesir ilinin Edremit ilçesine ait bir hastanedir.

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis İletişim Bilgileri

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis mail adresi Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Cennetayağı, 10300 Edremit/Balıkesir

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Bölümleri

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Randevu Alma

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Çalışma Saatleri

Balıkesir Edremit bulunan Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis hastanesi Google Maps üzerinden ” 6 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Adresi

Cennetayağı, 10300 Edremit/Balıkesir ‘dır. Hastane Balıkesir ilinin Edremit ilçesine ait bir hastanedir.

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Yol Tarifi

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis ilçesinde bulunmaktadır. Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası Nedir?

Cennetayağı, 10300 Edremit/Balıkesir ‘ numarasından Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis hastanesine ulaşabilirsiniz.

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Adresi Nedir?

Cennetayağı, 10300 Edremit/Balıkesir ‘dır.

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Nerededir?

Hastane Balıkesir ilinin Edremit ilçesine ait bir hastanedir.

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Nasıl Randevu Alınır?

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Bölümleri Nelerdir?

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis Çalışma Saatleri Nedir?

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Edremit Devlet Hastanesi Acil Servis İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 6 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın