Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası, Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Adresi, Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Yol Tarifi, Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Randevu Alma, Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Bölümleri ve Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Hakkında Bilgiler

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Diyarbakır ilinin Ergani ilçesine ait bir hastanedir.

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis İletişim Bilgileri

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis mail adresi Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Kemertaş, Konak Sk. No:18, 21950 Ergani/Diyarbakır

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Bölümleri

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Randevu Alma

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Çalışma Saatleri

Diyarbakır Ergani bulunan Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Adresi

Kemertaş, Konak Sk. No:18, 21950 Ergani/Diyarbakır ‘dır. Hastane Diyarbakır ilinin Ergani ilçesine ait bir hastanedir.

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Yol Tarifi

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis ilçesinde bulunmaktadır. Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası Nedir?

Kemertaş, Konak Sk. No:18, 21950 Ergani/Diyarbakır ‘ numarasından Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis hastanesine ulaşabilirsiniz.

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Adresi Nedir?

Kemertaş, Konak Sk. No:18, 21950 Ergani/Diyarbakır ‘dır.

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Nerededir?

Hastane Diyarbakır ilinin Ergani ilçesine ait bir hastanedir.

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Nasıl Randevu Alınır?

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Bölümleri Nelerdir?

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis Çalışma Saatleri Nedir?

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Ergani Devlet Hastanesi Acil Servis İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın