Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Telefon Numarası, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Adresi, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Yol Tarifi, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Randevu Alma, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Bölümleri ve Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.
İçerik göster

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Hakkında Bilgiler

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Erzincan Merkez/Erzincan ilinin Kurutilek ilçesine ait bir hastanedir.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Telefon Numarası

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Doktorları

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi İletişim Bilgileri

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi mail adresi Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Başbağlar, 24100 Erzincan Merkez/Erzincan

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Bölümleri

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Randevu Alma

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Çalışma Saatleri

Erzincan Merkez/Erzincan Kurutilek bulunan Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 3 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,7 ” Puan almıştır. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Adresi

Başbağlar, 24100 Erzincan Merkez/Erzincan ‘dır. Hastane Erzincan Merkez/Erzincan ilinin Kurutilek ilçesine ait bir hastanedir.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Yol Tarifi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi ilçesinde bulunmaktadır. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Telefon Numarası Nedir?

Başbağlar, 24100 Erzincan Merkez/Erzincan ‘ numarasından Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Adresi Nedir?

Başbağlar, 24100 Erzincan Merkez/Erzincan ‘dır.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Nerededir?

Hastane Erzincan Merkez/Erzincan ilinin Kurutilek ilçesine ait bir hastanedir.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Nasıl Randevu Alınır?

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Bölümleri Nelerdir?

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi Çalışma Saatleri Nedir?

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi-Tıp Fakültesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 3 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,7 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın