Eski Yatağan Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Eski Yatağan Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Eski Yatağan Devlet Hastanesi Adresi, Eski Yatağan Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Eski Yatağan Devlet Hastanesi Randevu Alma, Eski Yatağan Devlet Hastanesi Bölümleri ve Eski Yatağan Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eski Yatağan Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Eski Yatağan Devlet Hastanesi Muğla ilinin Yatağan ilçesine ait bir hastanedir.

Eski Yatağan Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Eski Yatağan Devlet Hastanesi ilgili hastane (0252) 572 50 34 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eski Yatağan Devlet Hastanesi Doktorları

Eski Yatağan Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Eski Yatağan Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0252) 572 50 34 numarasını arayıp Eski Yatağan Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eski Yatağan Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Eski Yatağan Devlet Hastanesi mail adresi Eski Yatağan Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0252) 572 50 34 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0252) 572 50 34 Mail Adresi; Eski Yatağan Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Sk. No:49 Yeni Mah., 186, 48500 Yatağan/Muğla

Eski Yatağan Devlet Hastanesi Bölümleri

Eski Yatağan Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0252) 572 50 34 numarasını arayıp Eski Yatağan Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Eski Yatağan Devlet Hastanesi Randevu Alma

Eski Yatağan Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0252) 572 50 34 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Eski Yatağan Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Muğla Yatağan bulunan Eski Yatağan Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0252) 572 50 34 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Eski Yatağan Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Eski Yatağan Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 25 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,6 ” Puan almıştır. Eski Yatağan Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Eski Yatağan Devlet Hastanesi Adresi

Sk. No:49 Yeni Mah., 186, 48500 Yatağan/Muğla ‘dır. Hastane Muğla ilinin Yatağan ilçesine ait bir hastanedir.

Eski Yatağan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Eski Yatağan Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Eski Yatağan Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Eski Yatağan Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Eski Yatağan Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Eski Yatağan Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Eski Yatağan Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eski Yatağan Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Sk. No:49 Yeni Mah., 186, 48500 Yatağan/Muğla ‘ numarasından Eski Yatağan Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Eski Yatağan Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Sk. No:49 Yeni Mah., 186, 48500 Yatağan/Muğla ‘dır.

Eski Yatağan Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Eski Yatağan Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Eski Yatağan Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane Muğla ilinin Yatağan ilçesine ait bir hastanedir.

Eski Yatağan Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Eski Yatağan Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0252) 572 50 34 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Eski Yatağan Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Eski Yatağan Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Eski Yatağan Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0252) 572 50 34 numarasını arayabilirsiniz.

Eski Yatağan Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Eski Yatağan Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Eski Yatağan Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 25 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,6 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın