Evka 1 Sağlık Ocağı Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Evka 1 Sağlık Ocağı Telefon Numarası, Evka 1 Sağlık Ocağı Adresi, Evka 1 Sağlık Ocağı Yol Tarifi, Evka 1 Sağlık Ocağı Randevu Alma, Evka 1 Sağlık Ocağı Bölümleri ve Evka 1 Sağlık Ocağı Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Evka 1 Sağlık Ocağı Hakkında Bilgiler

Evka 1 Sağlık Ocağı İzmir ilinin Buca ilçesine ait bir hastanedir.

Evka 1 Sağlık Ocağı Telefon Numarası

Evka 1 Sağlık Ocağı ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Evka 1 Sağlık Ocağı Doktorları

Evka 1 Sağlık Ocağı Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Evka 1 Sağlık Ocağı Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Evka 1 Sağlık Ocağı Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Evka 1 Sağlık Ocağı İletişim Bilgileri

Evka 1 Sağlık Ocağı mail adresi Evka 1 Sağlık Ocağı Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Evka 1 Sağlık Ocağı Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Kırıklar, Karatekeli Cd., 35390 Buca/İzmir

Evka 1 Sağlık Ocağı Bölümleri

Evka 1 Sağlık Ocağı bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Evka 1 Sağlık Ocağı bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Evka 1 Sağlık Ocağı Randevu Alma

Evka 1 Sağlık Ocağı ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Evka 1 Sağlık Ocağı Çalışma Saatleri

İzmir Buca bulunan Evka 1 Sağlık Ocağı hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Evka 1 Sağlık Ocağı Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Evka 1 Sağlık Ocağı hastanesi Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır. Evka 1 Sağlık Ocağı Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Evka 1 Sağlık Ocağı Adresi

Kırıklar, Karatekeli Cd., 35390 Buca/İzmir ‘dır. Hastane İzmir ilinin Buca ilçesine ait bir hastanedir.

Evka 1 Sağlık Ocağı Yol Tarifi

Evka 1 Sağlık Ocağı ilçesinde bulunmaktadır. Evka 1 Sağlık Ocağı gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Evka 1 Sağlık Ocağı hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Evka 1 Sağlık Ocağı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Evka 1 Sağlık Ocağı hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Evka 1 Sağlık Ocağı hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Evka 1 Sağlık Ocağı Telefon Numarası Nedir?

Kırıklar, Karatekeli Cd., 35390 Buca/İzmir ‘ numarasından Evka 1 Sağlık Ocağı hastanesine ulaşabilirsiniz.

Evka 1 Sağlık Ocağı Adresi Nedir?

Kırıklar, Karatekeli Cd., 35390 Buca/İzmir ‘dır.

Evka 1 Sağlık Ocağı Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Evka 1 Sağlık Ocağı Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Evka 1 Sağlık Ocağı Nerededir?

Hastane İzmir ilinin Buca ilçesine ait bir hastanedir.

Evka 1 Sağlık Ocağı Nasıl Randevu Alınır?

Evka 1 Sağlık Ocağı ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Evka 1 Sağlık Ocağı Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Evka 1 Sağlık Ocağı Bölümleri Nelerdir?

Evka 1 Sağlık Ocağı bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Evka 1 Sağlık Ocağı Çalışma Saatleri Nedir?

Evka 1 Sağlık Ocağı hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Evka 1 Sağlık Ocağı İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın