Floritarsus Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Floritarsus Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Floritarsus Devlet Hastanesi Adresi, Floritarsus Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Floritarsus Devlet Hastanesi Randevu Alma, Floritarsus Devlet Hastanesi Bölümleri ve Floritarsus Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Floritarsus Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Floritarsus Devlet Hastanesi Mersin ilinin Tarsus ilçesine ait bir hastanedir.

Floritarsus Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Floritarsus Devlet Hastanesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Floritarsus Devlet Hastanesi Doktorları

Floritarsus Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Floritarsus Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Floritarsus Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Floritarsus Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Floritarsus Devlet Hastanesi mail adresi Floritarsus Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Floritarsus Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Şehitmustafa, 33440 Tarsus/Mersin

Floritarsus Devlet Hastanesi Bölümleri

Floritarsus Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Floritarsus Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Floritarsus Devlet Hastanesi Randevu Alma

Floritarsus Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Floritarsus Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Mersin Tarsus bulunan Floritarsus Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Floritarsus Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Floritarsus Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Floritarsus Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Floritarsus Devlet Hastanesi Adresi

Şehitmustafa, 33440 Tarsus/Mersin ‘dır. Hastane Mersin ilinin Tarsus ilçesine ait bir hastanedir.

Floritarsus Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Floritarsus Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Floritarsus Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Floritarsus Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Floritarsus Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Floritarsus Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Floritarsus Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Floritarsus Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Şehitmustafa, 33440 Tarsus/Mersin ‘ numarasından Floritarsus Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Floritarsus Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Şehitmustafa, 33440 Tarsus/Mersin ‘dır.

Floritarsus Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Floritarsus Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Floritarsus Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane Mersin ilinin Tarsus ilçesine ait bir hastanedir.

Floritarsus Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Floritarsus Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Floritarsus Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Floritarsus Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Floritarsus Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Floritarsus Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Floritarsus Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Floritarsus Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın