Güney Tantuni Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Güney Tantuni Telefon Numarası, Güney Tantuni Adresi, Güney Tantuni Yol Tarifi, Güney Tantuni Randevu Alma, Güney Tantuni Bölümleri ve Güney Tantuni Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Güney Tantuni Hakkında Bilgiler

Güney Tantuni Mersin ilinin Aydıncık ilçesine ait bir hastanedir.

Güney Tantuni Telefon Numarası

Güney Tantuni ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Güney Tantuni Doktorları

Güney Tantuni Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Güney Tantuni Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Güney Tantuni Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Güney Tantuni İletişim Bilgileri

Güney Tantuni mail adresi Güney Tantuni Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Güney Tantuni Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Cumhuriyet, Mersin – Antalya Yolu, 33840 Aydıncık/Mersin

Güney Tantuni Bölümleri

Güney Tantuni bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Güney Tantuni bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Güney Tantuni Randevu Alma

Güney Tantuni ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Güney Tantuni Çalışma Saatleri

Mersin Aydıncık bulunan Güney Tantuni hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Güney Tantuni Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Güney Tantuni hastanesi Google Maps üzerinden ” 16 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,3 ” Puan almıştır. Güney Tantuni Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Güney Tantuni Adresi

Cumhuriyet, Mersin – Antalya Yolu, 33840 Aydıncık/Mersin ‘dır. Hastane Mersin ilinin Aydıncık ilçesine ait bir hastanedir.

Güney Tantuni Yol Tarifi

Güney Tantuni ilçesinde bulunmaktadır. Güney Tantuni gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Güney Tantuni hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Güney Tantuni Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Güney Tantuni hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Güney Tantuni hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Güney Tantuni Telefon Numarası Nedir?

Cumhuriyet, Mersin – Antalya Yolu, 33840 Aydıncık/Mersin ‘ numarasından Güney Tantuni hastanesine ulaşabilirsiniz.

Güney Tantuni Adresi Nedir?

Cumhuriyet, Mersin – Antalya Yolu, 33840 Aydıncık/Mersin ‘dır.

Güney Tantuni Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Güney Tantuni Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Güney Tantuni Nerededir?

Hastane Mersin ilinin Aydıncık ilçesine ait bir hastanedir.

Güney Tantuni Nasıl Randevu Alınır?

Güney Tantuni ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Güney Tantuni Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Güney Tantuni Bölümleri Nelerdir?

Güney Tantuni bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Güney Tantuni Çalışma Saatleri Nedir?

Güney Tantuni hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Güney Tantuni İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 16 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,3 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın