H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Telefon Numarası, H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Adresi, H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Yol Tarifi, H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Randevu Alma, H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Bölümleri ve H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Hakkında Bilgiler

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Kayseri ilinin Melikgazi ilçesine ait bir hastanedir.

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Telefon Numarası

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Doktorları

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez İletişim Bilgileri

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez mail adresi H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Altınoluk, Sakar Cd. No:14, 38050 Melikgazi/Kayseri

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Bölümleri

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp H. Kadir Tanver Sağlık Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Randevu Alma

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Çalışma Saatleri

Kayseri Melikgazi bulunan H. Kadir Tanver Sağlık Merkez hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez hastanesi Google Maps üzerinden ” 5 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır. H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Adresi

Altınoluk, Sakar Cd. No:14, 38050 Melikgazi/Kayseri ‘dır. Hastane Kayseri ilinin Melikgazi ilçesine ait bir hastanedir.

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Yol Tarifi

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez ilçesinde bulunmaktadır. H. Kadir Tanver Sağlık Merkez gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden H. Kadir Tanver Sağlık Merkez hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri H. Kadir Tanver Sağlık Merkez hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak H. Kadir Tanver Sağlık Merkez hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Telefon Numarası Nedir?

Altınoluk, Sakar Cd. No:14, 38050 Melikgazi/Kayseri ‘ numarasından H. Kadir Tanver Sağlık Merkez hastanesine ulaşabilirsiniz.

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Adresi Nedir?

Altınoluk, Sakar Cd. No:14, 38050 Melikgazi/Kayseri ‘dır.

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın.

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Nerededir?

Hastane Kayseri ilinin Melikgazi ilçesine ait bir hastanedir.

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Nasıl Randevu Alınır?

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Bölümleri Nelerdir?

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez Çalışma Saatleri Nedir?

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

H. Kadir Tanver Sağlık Merkez İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 5 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın