Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Telefon Numarası, Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Adresi, Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Yol Tarifi, Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Randevu Alma, Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Bölümleri ve Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Hakkında Bilgiler

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Ankara ilinin Altındağ ilçesine ait bir hastanedir.

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Telefon Numarası

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri ilgili hastane (0312) 305 50 00 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Doktorları

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0312) 305 50 00 numarasını arayıp Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri İletişim Bilgileri

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri mail adresi Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0312) 305 50 00 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0312) 305 50 00 Mail Adresi; Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Hacettepe, A.Adnan Saygun Cd, 06230 Altındağ/Ankara

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Bölümleri

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0312) 305 50 00 numarasını arayıp Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Randevu Alma

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0312) 305 50 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Çalışma Saatleri

Ankara Altındağ bulunan Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0312) 305 50 00 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri hastanesi Google Maps üzerinden ” 194 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,2 ” Puan almıştır. Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Adresi

Hacettepe, A.Adnan Saygun Cd, 06230 Altındağ/Ankara ‘dır. Hastane Ankara ilinin Altındağ ilçesine ait bir hastanedir.

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Yol Tarifi

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri ilçesinde bulunmaktadır. Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Telefon Numarası Nedir?

Hacettepe, A.Adnan Saygun Cd, 06230 Altındağ/Ankara ‘ numarasından Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri hastanesine ulaşabilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Adresi Nedir?

Hacettepe, A.Adnan Saygun Cd, 06230 Altındağ/Ankara ‘dır.

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Nerededir?

Hastane Ankara ilinin Altındağ ilçesine ait bir hastanedir.

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Nasıl Randevu Alınır?

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0312) 305 50 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Bölümleri Nelerdir?

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0312) 305 50 00 numarasını arayabilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Çalışma Saatleri Nedir?

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 194 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,2 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın