Halk Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Halk Hastanesi Telefon Numarası, Halk Hastanesi Adresi, Halk Hastanesi Yol Tarifi, Halk Hastanesi Randevu Alma, Halk Hastanesi Bölümleri ve Halk Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Halk Hastanesi Hakkında Bilgiler

Halk Hastanesi İstanbul ilinin Sultangazi ilçesine ait bir hastanedir.

Halk Hastanesi Telefon Numarası

Halk Hastanesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Halk Hastanesi Doktorları

Halk Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Halk Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Halk Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Halk Hastanesi İletişim Bilgileri

Halk Hastanesi mail adresi Halk Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Halk Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; İsmetpaşa, 48. Sk. No:6, 34270 Sultangazi/İstanbul

Halk Hastanesi Bölümleri

Halk Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Halk Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Halk Hastanesi Randevu Alma

Halk Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Halk Hastanesi Çalışma Saatleri

İstanbul Sultangazi bulunan Halk Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Halk Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Halk Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Halk Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Halk Hastanesi Adresi

İsmetpaşa, 48. Sk. No:6, 34270 Sultangazi/İstanbul ‘dır. Hastane İstanbul ilinin Sultangazi ilçesine ait bir hastanedir.

Halk Hastanesi Yol Tarifi

Halk Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Halk Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Halk Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Halk Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Halk Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Halk Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Halk Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

İsmetpaşa, 48. Sk. No:6, 34270 Sultangazi/İstanbul ‘ numarasından Halk Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Halk Hastanesi Adresi Nedir?

İsmetpaşa, 48. Sk. No:6, 34270 Sultangazi/İstanbul ‘dır.

Halk Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Halk Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Halk Hastanesi Nerededir?

Hastane İstanbul ilinin Sultangazi ilçesine ait bir hastanedir.

Halk Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Halk Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Halk Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Halk Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Halk Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Halk Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Halk Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Halk Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın