Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Adresi, Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Yol Tarifi, Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Randevu Alma, Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Hakkında Bilgiler

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Ağrı ilinin Hamur ilçesine ait bir hastanedir.

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi ilgili hastane (0472) 451 20 86 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0472) 451 20 86 numarasını arayıp Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi mail adresi Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0472) 451 20 86 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0472) 451 20 86 Mail Adresi; Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Kale Mahallesi, Van Caddesi, 04850 Hamur/Ağrı

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Bölümleri

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0472) 451 20 86 numarasını arayıp Hamur Toplum Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0472) 451 20 86 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Ağrı Hamur bulunan Hamur Toplum Sağlığı Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0472) 451 20 86 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Adresi

Kale Mahallesi, Van Caddesi, 04850 Hamur/Ağrı ‘dır. Hastane Ağrı ilinin Hamur ilçesine ait bir hastanedir.

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Hamur Toplum Sağlığı Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Hamur Toplum Sağlığı Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Hamur Toplum Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Hamur Toplum Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Kale Mahallesi, Van Caddesi, 04850 Hamur/Ağrı ‘ numarasından Hamur Toplum Sağlığı Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Adresi Nedir?

Kale Mahallesi, Van Caddesi, 04850 Hamur/Ağrı ‘dır.

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Nerededir?

Hastane Ağrı ilinin Hamur ilçesine ait bir hastanedir.

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0472) 451 20 86 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0472) 451 20 86 numarasını arayabilirsiniz.

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Hamur Toplum Sağlığı Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın