HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Telefon Numarası, HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Adresi, HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Yol Tarifi, HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Randevu Alma, HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Bölümleri ve HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Hakkında Bilgiler

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Diyarbakır ilinin Hani ilçesine ait bir hastanedir.

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Telefon Numarası

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ilgili hastane (0412) 651 26 27 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Doktorları

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0412) 651 26 27 numarasını arayıp HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İletişim Bilgileri

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ mail adresi HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0412) 651 26 27 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0412) 651 26 27 Mail Adresi; HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Merkez, Hani Yolu, 21800 Hani/Diyarbakır

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Bölümleri

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0412) 651 26 27 numarasını arayıp HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Randevu Alma

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0412) 651 26 27 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Çalışma Saatleri

Diyarbakır Hani bulunan HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0412) 651 26 27 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ hastanesi Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4 ” Puan almıştır. HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Adresi

Merkez, Hani Yolu, 21800 Hani/Diyarbakır ‘dır. Hastane Diyarbakır ilinin Hani ilçesine ait bir hastanedir.

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Yol Tarifi

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ilçesinde bulunmaktadır. HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Telefon Numarası Nedir?

Merkez, Hani Yolu, 21800 Hani/Diyarbakır ‘ numarasından HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ hastanesine ulaşabilirsiniz.

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Adresi Nedir?

Merkez, Hani Yolu, 21800 Hani/Diyarbakır ‘dır.

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Doktorları Göz atmak için tıklayın.

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Nerededir?

Hastane Diyarbakır ilinin Hani ilçesine ait bir hastanedir.

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Nasıl Randevu Alınır?

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0412) 651 26 27 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Bölümleri Nelerdir?

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0412) 651 26 27 numarasını arayabilirsiniz.

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Çalışma Saatleri Nedir?

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

HANİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın