Hasköy Sağlık Ocağı Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Hasköy Sağlık Ocağı Telefon Numarası, Hasköy Sağlık Ocağı Adresi, Hasköy Sağlık Ocağı Yol Tarifi, Hasköy Sağlık Ocağı Randevu Alma, Hasköy Sağlık Ocağı Bölümleri ve Hasköy Sağlık Ocağı Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hasköy Sağlık Ocağı Hakkında Bilgiler

Hasköy Sağlık Ocağı Ardahan Merkez/Ardahan ilinin Hasköy ilçesine ait bir hastanedir.

Hasköy Sağlık Ocağı Telefon Numarası

Hasköy Sağlık Ocağı ilgili hastane (0478) 224 60 34 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hasköy Sağlık Ocağı Doktorları

Hasköy Sağlık Ocağı Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Hasköy Sağlık Ocağı Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0478) 224 60 34 numarasını arayıp Hasköy Sağlık Ocağı Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hasköy Sağlık Ocağı İletişim Bilgileri

Hasköy Sağlık Ocağı mail adresi Hasköy Sağlık Ocağı Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0478) 224 60 34 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0478) 224 60 34 Mail Adresi; Hasköy Sağlık Ocağı Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; 75000 Hasköy/Ardahan Merkez/Ardahan

Hasköy Sağlık Ocağı Bölümleri

Hasköy Sağlık Ocağı bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0478) 224 60 34 numarasını arayıp Hasköy Sağlık Ocağı bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Hasköy Sağlık Ocağı Randevu Alma

Hasköy Sağlık Ocağı ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0478) 224 60 34 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Hasköy Sağlık Ocağı Çalışma Saatleri

Ardahan Merkez/Ardahan Hasköy bulunan Hasköy Sağlık Ocağı hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0478) 224 60 34 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hasköy Sağlık Ocağı Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Hasköy Sağlık Ocağı hastanesi Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Hasköy Sağlık Ocağı Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Hasköy Sağlık Ocağı Adresi

75000 Hasköy/Ardahan Merkez/Ardahan ‘dır. Hastane Ardahan Merkez/Ardahan ilinin Hasköy ilçesine ait bir hastanedir.

Hasköy Sağlık Ocağı Yol Tarifi

Hasköy Sağlık Ocağı ilçesinde bulunmaktadır. Hasköy Sağlık Ocağı gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Hasköy Sağlık Ocağı hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Hasköy Sağlık Ocağı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Hasköy Sağlık Ocağı hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Hasköy Sağlık Ocağı hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hasköy Sağlık Ocağı Telefon Numarası Nedir?

75000 Hasköy/Ardahan Merkez/Ardahan ‘ numarasından Hasköy Sağlık Ocağı hastanesine ulaşabilirsiniz.

Hasköy Sağlık Ocağı Adresi Nedir?

75000 Hasköy/Ardahan Merkez/Ardahan ‘dır.

Hasköy Sağlık Ocağı Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Hasköy Sağlık Ocağı Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Hasköy Sağlık Ocağı Nerededir?

Hastane Ardahan Merkez/Ardahan ilinin Hasköy ilçesine ait bir hastanedir.

Hasköy Sağlık Ocağı Nasıl Randevu Alınır?

Hasköy Sağlık Ocağı ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0478) 224 60 34 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Hasköy Sağlık Ocağı Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Hasköy Sağlık Ocağı Bölümleri Nelerdir?

Hasköy Sağlık Ocağı bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0478) 224 60 34 numarasını arayabilirsiniz.

Hasköy Sağlık Ocağı Çalışma Saatleri Nedir?

Hasköy Sağlık Ocağı hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Hasköy Sağlık Ocağı İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın