Hassa Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Hassa Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Hassa Devlet Hastanesi Adresi, Hassa Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Hassa Devlet Hastanesi Randevu Alma, Hassa Devlet Hastanesi Bölümleri ve Hassa Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hassa Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Hassa Devlet Hastanesi Hatay ilinin Hassa ilçesine ait bir hastanedir.

Hassa Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hassa Devlet Hastanesi ilgili hastane (0326) 771 73 33 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hassa Devlet Hastanesi Doktorları

Hassa Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Hassa Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0326) 771 73 33 numarasını arayıp Hassa Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hassa Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Hassa Devlet Hastanesi mail adresi Hassa Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0326) 771 73 33 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0326) 771 73 33 Mail Adresi; Hassa Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Girne, 99. Sk., 31000 Hassa/Hatay

Hassa Devlet Hastanesi Bölümleri

Hassa Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0326) 771 73 33 numarasını arayıp Hassa Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Hassa Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hassa Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0326) 771 73 33 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Hassa Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Hatay Hassa bulunan Hassa Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0326) 771 73 33 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hassa Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Hassa Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 38 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır. Hassa Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Hassa Devlet Hastanesi Adresi

Girne, 99. Sk., 31000 Hassa/Hatay ‘dır. Hastane Hatay ilinin Hassa ilçesine ait bir hastanedir.

Hassa Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hassa Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Hassa Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Hassa Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Hassa Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Hassa Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Hassa Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hassa Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Girne, 99. Sk., 31000 Hassa/Hatay ‘ numarasından Hassa Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Hassa Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Girne, 99. Sk., 31000 Hassa/Hatay ‘dır.

Hassa Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Hassa Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Hassa Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane Hatay ilinin Hassa ilçesine ait bir hastanedir.

Hassa Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Hassa Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0326) 771 73 33 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Hassa Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Hassa Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Hassa Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0326) 771 73 33 numarasını arayabilirsiniz.

Hassa Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Hassa Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Hassa Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 38 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın