Hastalıkları Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Hastalıkları Telefon Numarası, Hastalıkları Adresi, Hastalıkları Yol Tarifi, Hastalıkları Randevu Alma, Hastalıkları Bölümleri ve Hastalıkları Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hastalıkları Hakkında Bilgiler

Hastalıkları Diyarbakır ilinin Kayapınar ilçesine ait bir hastanedir.

Hastalıkları Telefon Numarası

Hastalıkları ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hastalıkları Doktorları

Hastalıkları Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Hastalıkları Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Hastalıkları Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hastalıkları İletişim Bilgileri

Hastalıkları mail adresi Hastalıkları Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Hastalıkları Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Talaytepe, Elazığ Cd. No:1, 21070 Kayapınar/Diyarbakır

Hastalıkları Bölümleri

Hastalıkları bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Hastalıkları bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Hastalıkları Randevu Alma

Hastalıkları ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Hastalıkları Çalışma Saatleri

Diyarbakır Kayapınar bulunan Hastalıkları hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hastalıkları Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Hastalıkları hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Hastalıkları Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Hastalıkları Adresi

Talaytepe, Elazığ Cd. No:1, 21070 Kayapınar/Diyarbakır ‘dır. Hastane Diyarbakır ilinin Kayapınar ilçesine ait bir hastanedir.

Hastalıkları Yol Tarifi

Hastalıkları ilçesinde bulunmaktadır. Hastalıkları gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Hastalıkları hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Hastalıkları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Hastalıkları hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Hastalıkları hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hastalıkları Telefon Numarası Nedir?

Talaytepe, Elazığ Cd. No:1, 21070 Kayapınar/Diyarbakır ‘ numarasından Hastalıkları hastanesine ulaşabilirsiniz.

Hastalıkları Adresi Nedir?

Talaytepe, Elazığ Cd. No:1, 21070 Kayapınar/Diyarbakır ‘dır.

Hastalıkları Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Hastalıkları Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Hastalıkları Nerededir?

Hastane Diyarbakır ilinin Kayapınar ilçesine ait bir hastanedir.

Hastalıkları Nasıl Randevu Alınır?

Hastalıkları ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Hastalıkları Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Hastalıkları Bölümleri Nelerdir?

Hastalıkları bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Hastalıkları Çalışma Saatleri Nedir?

Hastalıkları hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Hastalıkları İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın