Hastane Alanı Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Hastane Alanı Telefon Numarası, Hastane Alanı Adresi, Hastane Alanı Yol Tarifi, Hastane Alanı Randevu Alma, Hastane Alanı Bölümleri ve Hastane Alanı Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hastane Alanı Hakkında Bilgiler

Hastane Alanı Bursa ilinin Nilüfer ilçesine ait bir hastanedir.

Hastane Alanı Telefon Numarası

Hastane Alanı ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hastane Alanı Doktorları

Hastane Alanı Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Hastane Alanı Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Hastane Alanı Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hastane Alanı İletişim Bilgileri

Hastane Alanı mail adresi Hastane Alanı Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Hastane Alanı Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Cumhuriyet, Nilüfer Hatun Cd. No:146, 16140 Nilüfer/Bursa

Hastane Alanı Bölümleri

Hastane Alanı bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Hastane Alanı bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Hastane Alanı Randevu Alma

Hastane Alanı ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Hastane Alanı Çalışma Saatleri

Bursa Nilüfer bulunan Hastane Alanı hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hastane Alanı Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Hastane Alanı hastanesi Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır. Hastane Alanı Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Hastane Alanı Adresi

Cumhuriyet, Nilüfer Hatun Cd. No:146, 16140 Nilüfer/Bursa ‘dır. Hastane Bursa ilinin Nilüfer ilçesine ait bir hastanedir.

Hastane Alanı Yol Tarifi

Hastane Alanı ilçesinde bulunmaktadır. Hastane Alanı gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Hastane Alanı hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Hastane Alanı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Hastane Alanı hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Hastane Alanı hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hastane Alanı Telefon Numarası Nedir?

Cumhuriyet, Nilüfer Hatun Cd. No:146, 16140 Nilüfer/Bursa ‘ numarasından Hastane Alanı hastanesine ulaşabilirsiniz.

Hastane Alanı Adresi Nedir?

Cumhuriyet, Nilüfer Hatun Cd. No:146, 16140 Nilüfer/Bursa ‘dır.

Hastane Alanı Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Hastane Alanı Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Hastane Alanı Nerededir?

Hastane Bursa ilinin Nilüfer ilçesine ait bir hastanedir.

Hastane Alanı Nasıl Randevu Alınır?

Hastane Alanı ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Hastane Alanı Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Hastane Alanı Bölümleri Nelerdir?

Hastane Alanı bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Hastane Alanı Çalışma Saatleri Nedir?

Hastane Alanı hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Hastane Alanı İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın