Hastane Basaksehir Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Hastane Basaksehir Telefon Numarası, Hastane Basaksehir Adresi, Hastane Basaksehir Yol Tarifi, Hastane Basaksehir Randevu Alma, Hastane Basaksehir Bölümleri ve Hastane Basaksehir Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hastane Basaksehir Hakkında Bilgiler

Hastane Basaksehir İstanbul ilinin Başakşehir ilçesine ait bir hastanedir.

Hastane Basaksehir Telefon Numarası

Hastane Basaksehir ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hastane Basaksehir Doktorları

Hastane Basaksehir Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Hastane Basaksehir Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Hastane Basaksehir Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hastane Basaksehir İletişim Bilgileri

Hastane Basaksehir mail adresi Hastane Basaksehir Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Hastane Basaksehir Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Başak, Başakşehir Devlet Hst. Acil, 34480 Başakşehir/İstanbul

Hastane Basaksehir Bölümleri

Hastane Basaksehir bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Hastane Basaksehir bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Hastane Basaksehir Randevu Alma

Hastane Basaksehir ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Hastane Basaksehir Çalışma Saatleri

İstanbul Başakşehir bulunan Hastane Basaksehir hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hastane Basaksehir Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Hastane Basaksehir hastanesi Google Maps üzerinden ” 4 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4 ” Puan almıştır. Hastane Basaksehir Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Hastane Basaksehir Adresi

Başak, Başakşehir Devlet Hst. Acil, 34480 Başakşehir/İstanbul ‘dır. Hastane İstanbul ilinin Başakşehir ilçesine ait bir hastanedir.

Hastane Basaksehir Yol Tarifi

Hastane Basaksehir ilçesinde bulunmaktadır. Hastane Basaksehir gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Hastane Basaksehir hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Hastane Basaksehir Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Hastane Basaksehir hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Hastane Basaksehir hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hastane Basaksehir Telefon Numarası Nedir?

Başak, Başakşehir Devlet Hst. Acil, 34480 Başakşehir/İstanbul ‘ numarasından Hastane Basaksehir hastanesine ulaşabilirsiniz.

Hastane Basaksehir Adresi Nedir?

Başak, Başakşehir Devlet Hst. Acil, 34480 Başakşehir/İstanbul ‘dır.

Hastane Basaksehir Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Hastane Basaksehir Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Hastane Basaksehir Nerededir?

Hastane İstanbul ilinin Başakşehir ilçesine ait bir hastanedir.

Hastane Basaksehir Nasıl Randevu Alınır?

Hastane Basaksehir ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Hastane Basaksehir Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Hastane Basaksehir Bölümleri Nelerdir?

Hastane Basaksehir bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Hastane Basaksehir Çalışma Saatleri Nedir?

Hastane Basaksehir hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Hastane Basaksehir İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 4 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın