Health Center Sabanci University Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Health Center Sabanci University Telefon Numarası, Health Center Sabanci University Adresi, Health Center Sabanci University Yol Tarifi, Health Center Sabanci University Randevu Alma, Health Center Sabanci University Bölümleri ve Health Center Sabanci University Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Health Center Sabanci University Hakkında Bilgiler

Health Center Sabanci University İstanbul ilinin Tuzla ilçesine ait bir hastanedir.

Health Center Sabanci University Telefon Numarası

Health Center Sabanci University ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Health Center Sabanci University Doktorları

Health Center Sabanci University Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Health Center Sabanci University Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Health Center Sabanci University Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Health Center Sabanci University İletişim Bilgileri

Health Center Sabanci University mail adresi Health Center Sabanci University Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Health Center Sabanci University Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Orta, 34956 Tuzla/İstanbul

Health Center Sabanci University Bölümleri

Health Center Sabanci University bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Health Center Sabanci University bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Health Center Sabanci University Randevu Alma

Health Center Sabanci University ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Health Center Sabanci University Çalışma Saatleri

İstanbul Tuzla bulunan Health Center Sabanci University hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Health Center Sabanci University Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Health Center Sabanci University hastanesi Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,5 ” Puan almıştır. Health Center Sabanci University Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Health Center Sabanci University Adresi

Orta, 34956 Tuzla/İstanbul ‘dır. Hastane İstanbul ilinin Tuzla ilçesine ait bir hastanedir.

Health Center Sabanci University Yol Tarifi

Health Center Sabanci University ilçesinde bulunmaktadır. Health Center Sabanci University gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Health Center Sabanci University hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Health Center Sabanci University Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Health Center Sabanci University hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Health Center Sabanci University hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Health Center Sabanci University Telefon Numarası Nedir?

Orta, 34956 Tuzla/İstanbul ‘ numarasından Health Center Sabanci University hastanesine ulaşabilirsiniz.

Health Center Sabanci University Adresi Nedir?

Orta, 34956 Tuzla/İstanbul ‘dır.

Health Center Sabanci University Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Health Center Sabanci University Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Health Center Sabanci University Nerededir?

Hastane İstanbul ilinin Tuzla ilçesine ait bir hastanedir.

Health Center Sabanci University Nasıl Randevu Alınır?

Health Center Sabanci University ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Health Center Sabanci University Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Health Center Sabanci University Bölümleri Nelerdir?

Health Center Sabanci University bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Health Center Sabanci University Çalışma Saatleri Nedir?

Health Center Sabanci University hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Health Center Sabanci University İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın