Hizan Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Hizan Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Hizan Devlet Hastanesi Adresi, Hizan Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Hizan Devlet Hastanesi Randevu Alma, Hizan Devlet Hastanesi Bölümleri ve Hizan Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hizan Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Hizan Devlet Hastanesi Bitlis ilinin Hizan ilçesine ait bir hastanedir.

Hizan Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hizan Devlet Hastanesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hizan Devlet Hastanesi Doktorları

Hizan Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Hizan Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Hizan Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hizan Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Hizan Devlet Hastanesi mail adresi Hizan Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Hizan Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Kültür, Hastane Cd. No:18, 13600 Hizan/Bitlis

Hizan Devlet Hastanesi Bölümleri

Hizan Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Hizan Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Hizan Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hizan Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Hizan Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Bitlis Hizan bulunan Hizan Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hizan Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Hizan Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 5 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,8 ” Puan almıştır. Hizan Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Hizan Devlet Hastanesi Adresi

Kültür, Hastane Cd. No:18, 13600 Hizan/Bitlis ‘dır. Hastane Bitlis ilinin Hizan ilçesine ait bir hastanedir.

Hizan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hizan Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Hizan Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Hizan Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Hizan Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Hizan Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Hizan Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hizan Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Kültür, Hastane Cd. No:18, 13600 Hizan/Bitlis ‘ numarasından Hizan Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Hizan Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Kültür, Hastane Cd. No:18, 13600 Hizan/Bitlis ‘dır.

Hizan Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Hizan Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Hizan Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane Bitlis ilinin Hizan ilçesine ait bir hastanedir.

Hizan Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Hizan Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Hizan Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Hizan Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Hizan Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Hizan Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Hizan Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Hizan Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 5 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,8 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın