İlay eczanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

İlay eczanesi Telefon Numarası, İlay eczanesi Adresi, İlay eczanesi Yol Tarifi, İlay eczanesi Randevu Alma, İlay eczanesi Bölümleri ve İlay eczanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlay eczanesi Hakkında Bilgiler

İlay eczanesi Kars Merkez/Kars ilinin Çakmak ilçesine ait bir hastanedir.

İlay eczanesi Telefon Numarası

İlay eczanesi ilgili hastane (0474) 223 98 98 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlay eczanesi Doktorları

İlay eczanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. İlay eczanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0474) 223 98 98 numarasını arayıp İlay eczanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlay eczanesi İletişim Bilgileri

İlay eczanesi mail adresi İlay eczanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0474) 223 98 98 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0474) 223 98 98 Mail Adresi; İlay eczanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; İstasyon, Bahri Dağdaç Cd. 21-13, 36000 Kars Merkez/Kars

İlay eczanesi Bölümleri

İlay eczanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0474) 223 98 98 numarasını arayıp İlay eczanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

İlay eczanesi Randevu Alma

İlay eczanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0474) 223 98 98 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

İlay eczanesi Çalışma Saatleri

Kars Merkez/Kars Çakmak bulunan İlay eczanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0474) 223 98 98 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

İlay eczanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

İlay eczanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 5 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,8 ” Puan almıştır. İlay eczanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

İlay eczanesi Adresi

İstasyon, Bahri Dağdaç Cd. 21-13, 36000 Kars Merkez/Kars ‘dır. Hastane Kars Merkez/Kars ilinin Çakmak ilçesine ait bir hastanedir.

İlay eczanesi Yol Tarifi

İlay eczanesi ilçesinde bulunmaktadır. İlay eczanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden İlay eczanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

İlay eczanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri İlay eczanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak İlay eczanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlay eczanesi Telefon Numarası Nedir?

İstasyon, Bahri Dağdaç Cd. 21-13, 36000 Kars Merkez/Kars ‘ numarasından İlay eczanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

İlay eczanesi Adresi Nedir?

İstasyon, Bahri Dağdaç Cd. 21-13, 36000 Kars Merkez/Kars ‘dır.

İlay eczanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. İlay eczanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

İlay eczanesi Nerededir?

Hastane Kars Merkez/Kars ilinin Çakmak ilçesine ait bir hastanedir.

İlay eczanesi Nasıl Randevu Alınır?

İlay eczanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0474) 223 98 98 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

İlay eczanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

İlay eczanesi Bölümleri Nelerdir?

İlay eczanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0474) 223 98 98 numarasını arayabilirsiniz.

İlay eczanesi Çalışma Saatleri Nedir?

İlay eczanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

İlay eczanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 5 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,8 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın