İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Telefon Numarası, İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Adresi, İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Yol Tarifi, İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Randevu Alma, İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Bölümleri ve İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Hakkında Bilgiler

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Mardin ilinin Kızıltepe ilçesine ait bir hastanedir.

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Telefon Numarası

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Doktorları

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi İletişim Bilgileri

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi mail adresi İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Atatürk, 47410 Kızıltepe/Mardin

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Bölümleri

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Randevu Alma

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Çalışma Saatleri

Mardin Kızıltepe bulunan İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi hastanesi Google Maps üzerinden ” 3 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,3 ” Puan almıştır. İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Adresi

Atatürk, 47410 Kızıltepe/Mardin ‘dır. Hastane Mardin ilinin Kızıltepe ilçesine ait bir hastanedir.

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Yol Tarifi

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi ilçesinde bulunmaktadır. İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Telefon Numarası Nedir?

Atatürk, 47410 Kızıltepe/Mardin ‘ numarasından İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi hastanesine ulaşabilirsiniz.

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Adresi Nedir?

Atatürk, 47410 Kızıltepe/Mardin ‘dır.

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Nerededir?

Hastane Mardin ilinin Kızıltepe ilçesine ait bir hastanedir.

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Nasıl Randevu Alınır?

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Bölümleri Nelerdir?

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi Çalışma Saatleri Nedir?

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

İpek Yolu Hastanesi Acil Servisi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 3 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,3 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın