İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Telefon Numarası, İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Adresi, İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Yol Tarifi, İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Randevu Alma, İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Bölümleri ve İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Hakkında Bilgiler

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) İstanbul ilinin Pendik ilçesine ait bir hastanedir.

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Telefon Numarası

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) ilgili hastane 0532 284 28 28 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Doktorları

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 0532 284 28 28 numarasını arayıp İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) İletişim Bilgileri

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) mail adresi İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 0532 284 28 28 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 0532 284 28 28 Mail Adresi; İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Alt Kaynarca mah. Hastane cad. Karamuk sok. No.9 B-Blok Dükkan no.2B, 34903 Pendik/İstanbul

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Bölümleri

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 0532 284 28 28 numarasını arayıp İRSAL Medikal (SGK Karşısı) bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Randevu Alma

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 0532 284 28 28 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Çalışma Saatleri

İstanbul Pendik bulunan İRSAL Medikal (SGK Karşısı) hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 0532 284 28 28 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) hastanesi Google Maps üzerinden ” 5 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Adresi

Alt Kaynarca mah. Hastane cad. Karamuk sok. No.9 B-Blok Dükkan no.2B, 34903 Pendik/İstanbul ‘dır. Hastane İstanbul ilinin Pendik ilçesine ait bir hastanedir.

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Yol Tarifi

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) ilçesinde bulunmaktadır. İRSAL Medikal (SGK Karşısı) gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden İRSAL Medikal (SGK Karşısı) hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri İRSAL Medikal (SGK Karşısı) hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak İRSAL Medikal (SGK Karşısı) hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Telefon Numarası Nedir?

Alt Kaynarca mah. Hastane cad. Karamuk sok. No.9 B-Blok Dükkan no.2B, 34903 Pendik/İstanbul ‘ numarasından İRSAL Medikal (SGK Karşısı) hastanesine ulaşabilirsiniz.

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Adresi Nedir?

Alt Kaynarca mah. Hastane cad. Karamuk sok. No.9 B-Blok Dükkan no.2B, 34903 Pendik/İstanbul ‘dır.

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Doktorları Göz atmak için tıklayın.

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Nerededir?

Hastane İstanbul ilinin Pendik ilçesine ait bir hastanedir.

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Nasıl Randevu Alınır?

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 0532 284 28 28 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Bölümleri Nelerdir?

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 0532 284 28 28 numarasını arayabilirsiniz.

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) Çalışma Saatleri Nedir?

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

İRSAL Medikal (SGK Karşısı) İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 5 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın