İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Telefon Numarası, İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Adresi, İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Yol Tarifi, İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Randevu Alma, İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Bölümleri ve İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Hakkında Bilgiler

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası İstanbul ilinin Fatih ilçesine ait bir hastanedir.

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Telefon Numarası

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası ilgili hastane (0212) 533 34 61 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Doktorları

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0212) 533 34 61 numarasını arayıp İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası İletişim Bilgileri

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası mail adresi İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0212) 533 34 61 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0212) 533 34 61 Mail Adresi; İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Hırkai Şerif Mh., Vatan Caddesi, 29 Mayıs Sok., 34250 Fatih/İstanbul

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Bölümleri

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0212) 533 34 61 numarasını arayıp İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Randevu Alma

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0212) 533 34 61 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Çalışma Saatleri

İstanbul Fatih bulunan İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0212) 533 34 61 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası hastanesi Google Maps üzerinden ” 89 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,6 ” Puan almıştır. İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Adresi

Hırkai Şerif Mh., Vatan Caddesi, 29 Mayıs Sok., 34250 Fatih/İstanbul ‘dır. Hastane İstanbul ilinin Fatih ilçesine ait bir hastanedir.

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Yol Tarifi

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Telefon Numarası Nedir?

Hırkai Şerif Mh., Vatan Caddesi, 29 Mayıs Sok., 34250 Fatih/İstanbul ‘ numarasından İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası hastanesine ulaşabilirsiniz.

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Adresi Nedir?

Hırkai Şerif Mh., Vatan Caddesi, 29 Mayıs Sok., 34250 Fatih/İstanbul ‘dır.

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Doktorları Göz atmak için tıklayın.

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Nerededir?

Hastane İstanbul ilinin Fatih ilçesine ait bir hastanedir.

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Nasıl Randevu Alınır?

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0212) 533 34 61 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Bölümleri Nelerdir?

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0212) 533 34 61 numarasını arayabilirsiniz.

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası Çalışma Saatleri Nedir?

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

İstanbul Tıp Fakültesi Ek Binası İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 89 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,6 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın