İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Adresi, İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Yol Tarifi, İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Randevu Alma, İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri ve İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Bilgiler

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Kars Merkez/Kars ilinin Çakmak ilçesine ait bir hastanedir.

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Doktorları

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi mail adresi İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; İstasyon, Ünal Özgödek Cd. No:40, 36000 Kars Merkez/Kars

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp İstasyon Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Randevu Alma

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Kars Merkez/Kars Çakmak bulunan İstasyon Aile Sağlığı Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Adresi

İstasyon, Ünal Özgödek Cd. No:40, 36000 Kars Merkez/Kars ‘dır. Hastane Kars Merkez/Kars ilinin Çakmak ilçesine ait bir hastanedir.

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. İstasyon Aile Sağlığı Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden İstasyon Aile Sağlığı Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri İstasyon Aile Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak İstasyon Aile Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

İstasyon, Ünal Özgödek Cd. No:40, 36000 Kars Merkez/Kars ‘ numarasından İstasyon Aile Sağlığı Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Adresi Nedir?

İstasyon, Ünal Özgödek Cd. No:40, 36000 Kars Merkez/Kars ‘dır.

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Nerededir?

Hastane Kars Merkez/Kars ilinin Çakmak ilçesine ait bir hastanedir.

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri Nelerdir?

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

İstasyon Aile Sağlığı Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın