İznik Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

İznik Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, İznik Toplum Sağlığı Merkezi Adresi, İznik Toplum Sağlığı Merkezi Yol Tarifi, İznik Toplum Sağlığı Merkezi Randevu Alma, İznik Toplum Sağlığı Merkezi Bölümleri ve İznik Toplum Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

İznik Toplum Sağlığı Merkezi Hakkında Bilgiler

İznik Toplum Sağlığı Merkezi Bursa ilinin İznik ilçesine ait bir hastanedir.

İznik Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

İznik Toplum Sağlığı Merkezi ilgili hastane (0224) 757 09 33 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İznik Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları

İznik Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. İznik Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0224) 757 09 33 numarasını arayıp İznik Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İznik Toplum Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

İznik Toplum Sağlığı Merkezi mail adresi İznik Toplum Sağlığı Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0224) 757 09 33 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0224) 757 09 33 Mail Adresi; İznik Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Mustafa Kemal Paşa, Orhangazi Cd. No:29, 16860 İznik/Bursa

İznik Toplum Sağlığı Merkezi Bölümleri

İznik Toplum Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0224) 757 09 33 numarasını arayıp İznik Toplum Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

İznik Toplum Sağlığı Merkezi Randevu Alma

İznik Toplum Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0224) 757 09 33 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

İznik Toplum Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Bursa İznik bulunan İznik Toplum Sağlığı Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0224) 757 09 33 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

İznik Toplum Sağlığı Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

İznik Toplum Sağlığı Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır. İznik Toplum Sağlığı Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

İznik Toplum Sağlığı Merkezi Adresi

Mustafa Kemal Paşa, Orhangazi Cd. No:29, 16860 İznik/Bursa ‘dır. Hastane Bursa ilinin İznik ilçesine ait bir hastanedir.

İznik Toplum Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

İznik Toplum Sağlığı Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. İznik Toplum Sağlığı Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden İznik Toplum Sağlığı Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

İznik Toplum Sağlığı Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri İznik Toplum Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak İznik Toplum Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İznik Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Mustafa Kemal Paşa, Orhangazi Cd. No:29, 16860 İznik/Bursa ‘ numarasından İznik Toplum Sağlığı Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

İznik Toplum Sağlığı Merkezi Adresi Nedir?

Mustafa Kemal Paşa, Orhangazi Cd. No:29, 16860 İznik/Bursa ‘dır.

İznik Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. İznik Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

İznik Toplum Sağlığı Merkezi Nerededir?

Hastane Bursa ilinin İznik ilçesine ait bir hastanedir.

İznik Toplum Sağlığı Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

İznik Toplum Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0224) 757 09 33 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

İznik Toplum Sağlığı Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

İznik Toplum Sağlığı Merkezi Bölümleri Nelerdir?

İznik Toplum Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0224) 757 09 33 numarasını arayabilirsiniz.

İznik Toplum Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

İznik Toplum Sağlığı Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

İznik Toplum Sağlığı Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın