Kafkas Üniversitesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Kafkas Üniversitesi Telefon Numarası, Kafkas Üniversitesi Adresi, Kafkas Üniversitesi Yol Tarifi, Kafkas Üniversitesi Randevu Alma, Kafkas Üniversitesi Bölümleri ve Kafkas Üniversitesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kafkas Üniversitesi Hakkında Bilgiler

Kafkas Üniversitesi Kars Merkez/Kars ilinin Cumhuriyet ilçesine ait bir hastanedir.

Kafkas Üniversitesi Telefon Numarası

Kafkas Üniversitesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kafkas Üniversitesi Doktorları

Kafkas Üniversitesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kafkas Üniversitesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Kafkas Üniversitesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kafkas Üniversitesi İletişim Bilgileri

Kafkas Üniversitesi mail adresi Kafkas Üniversitesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Kafkas Üniversitesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Merkez, Kafkas Ünv. Rektörlüğü, 36000 Kars Merkez/Kars

Kafkas Üniversitesi Bölümleri

Kafkas Üniversitesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Kafkas Üniversitesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Kafkas Üniversitesi Randevu Alma

Kafkas Üniversitesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Kafkas Üniversitesi Çalışma Saatleri

Kars Merkez/Kars Cumhuriyet bulunan Kafkas Üniversitesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kafkas Üniversitesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Kafkas Üniversitesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 365 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,7 ” Puan almıştır. Kafkas Üniversitesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Kafkas Üniversitesi Adresi

Merkez, Kafkas Ünv. Rektörlüğü, 36000 Kars Merkez/Kars ‘dır. Hastane Kars Merkez/Kars ilinin Cumhuriyet ilçesine ait bir hastanedir.

Kafkas Üniversitesi Yol Tarifi

Kafkas Üniversitesi ilçesinde bulunmaktadır. Kafkas Üniversitesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Kafkas Üniversitesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Kafkas Üniversitesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Kafkas Üniversitesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Kafkas Üniversitesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kafkas Üniversitesi Telefon Numarası Nedir?

Merkez, Kafkas Ünv. Rektörlüğü, 36000 Kars Merkez/Kars ‘ numarasından Kafkas Üniversitesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Kafkas Üniversitesi Adresi Nedir?

Merkez, Kafkas Ünv. Rektörlüğü, 36000 Kars Merkez/Kars ‘dır.

Kafkas Üniversitesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kafkas Üniversitesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Kafkas Üniversitesi Nerededir?

Hastane Kars Merkez/Kars ilinin Cumhuriyet ilçesine ait bir hastanedir.

Kafkas Üniversitesi Nasıl Randevu Alınır?

Kafkas Üniversitesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Kafkas Üniversitesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Kafkas Üniversitesi Bölümleri Nelerdir?

Kafkas Üniversitesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Kafkas Üniversitesi Çalışma Saatleri Nedir?

Kafkas Üniversitesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Kafkas Üniversitesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 365 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,7 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın