Kağızman Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Kağızman Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Kağızman Devlet Hastanesi Adresi, Kağızman Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Kağızman Devlet Hastanesi Randevu Alma, Kağızman Devlet Hastanesi Bölümleri ve Kağızman Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kağızman Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Kağızman Devlet Hastanesi Kağızman/Kars ilinin Çallı ilçesine ait bir hastanedir.

Kağızman Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Kağızman Devlet Hastanesi ilgili hastane (0474) 351 68 41 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kağızman Devlet Hastanesi Doktorları

Kağızman Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kağızman Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0474) 351 68 41 numarasını arayıp Kağızman Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kağızman Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Kağızman Devlet Hastanesi mail adresi Kağızman Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0474) 351 68 41 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0474) 351 68 41 Mail Adresi; Kağızman Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Şahindere, İmam Hasan Acara Cad., 36700 Kağızman/Kars

Kağızman Devlet Hastanesi Bölümleri

Kağızman Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0474) 351 68 41 numarasını arayıp Kağızman Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Kağızman Devlet Hastanesi Randevu Alma

Kağızman Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0474) 351 68 41 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Kağızman Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Kağızman/Kars Çallı bulunan Kağızman Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0474) 351 68 41 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kağızman Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Kağızman Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 136 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,5 ” Puan almıştır. Kağızman Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Kağızman Devlet Hastanesi Adresi

Şahindere, İmam Hasan Acara Cad., 36700 Kağızman/Kars ‘dır. Hastane Kağızman/Kars ilinin Çallı ilçesine ait bir hastanedir.

Kağızman Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Kağızman Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Kağızman Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Kağızman Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Kağızman Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Kağızman Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Kağızman Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kağızman Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Şahindere, İmam Hasan Acara Cad., 36700 Kağızman/Kars ‘ numarasından Kağızman Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Kağızman Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Şahindere, İmam Hasan Acara Cad., 36700 Kağızman/Kars ‘dır.

Kağızman Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kağızman Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Kağızman Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane Kağızman/Kars ilinin Çallı ilçesine ait bir hastanedir.

Kağızman Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Kağızman Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0474) 351 68 41 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Kağızman Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Kağızman Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Kağızman Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0474) 351 68 41 numarasını arayabilirsiniz.

Kağızman Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Kağızman Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Kağızman Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 136 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın