KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Telefon Numarası, KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Adresi, KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Yol Tarifi, KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Randevu Alma, KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Bölümleri ve KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Hakkında Bilgiler

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Malatya ilinin Kale ilçesine ait bir hastanedir.

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Telefon Numarası

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ ilgili hastane (0422) 861 62 41 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Doktorları

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0422) 861 62 41 numarasını arayıp KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ İletişim Bilgileri

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ mail adresi KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0422) 861 62 41 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0422) 861 62 41 Mail Adresi; KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Bağlıca Mahallesi, D300, 44370 Kale/Malatya

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Bölümleri

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0422) 861 62 41 numarasını arayıp KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Randevu Alma

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0422) 861 62 41 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Çalışma Saatleri

Malatya Kale bulunan KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0422) 861 62 41 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ hastanesi Google Maps üzerinden ” 4 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4 ” Puan almıştır. KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Adresi

Bağlıca Mahallesi, D300, 44370 Kale/Malatya ‘dır. Hastane Malatya ilinin Kale ilçesine ait bir hastanedir.

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Yol Tarifi

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ ilçesinde bulunmaktadır. KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Telefon Numarası Nedir?

Bağlıca Mahallesi, D300, 44370 Kale/Malatya ‘ numarasından KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ hastanesine ulaşabilirsiniz.

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Adresi Nedir?

Bağlıca Mahallesi, D300, 44370 Kale/Malatya ‘dır.

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Doktorları Göz atmak için tıklayın.

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Nerededir?

Hastane Malatya ilinin Kale ilçesine ait bir hastanedir.

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Nasıl Randevu Alınır?

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0422) 861 62 41 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Bölümleri Nelerdir?

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0422) 861 62 41 numarasını arayabilirsiniz.

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ Çalışma Saatleri Nedir?

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

KALE İLÇE DEVLET HASTANESİ İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 4 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın