Kandira Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Kandira Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Kandira Devlet Hastanesi Adresi, Kandira Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Kandira Devlet Hastanesi Randevu Alma, Kandira Devlet Hastanesi Bölümleri ve Kandira Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kandira Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Kandira Devlet Hastanesi Kocaeli ilinin Kandıra ilçesine ait bir hastanedir.

Kandira Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Kandira Devlet Hastanesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kandira Devlet Hastanesi Doktorları

Kandira Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kandira Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Kandira Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kandira Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Kandira Devlet Hastanesi mail adresi Kandira Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Kandira Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Çakırcaali, Unnamed Road, 41600 Kandıra/Kocaeli

Kandira Devlet Hastanesi Bölümleri

Kandira Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Kandira Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Kandira Devlet Hastanesi Randevu Alma

Kandira Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Kandira Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Kocaeli Kandıra bulunan Kandira Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kandira Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Kandira Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Kandira Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Kandira Devlet Hastanesi Adresi

Çakırcaali, Unnamed Road, 41600 Kandıra/Kocaeli ‘dır. Hastane Kocaeli ilinin Kandıra ilçesine ait bir hastanedir.

Kandira Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Kandira Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Kandira Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Kandira Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Kandira Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Kandira Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Kandira Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kandira Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Çakırcaali, Unnamed Road, 41600 Kandıra/Kocaeli ‘ numarasından Kandira Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Kandira Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Çakırcaali, Unnamed Road, 41600 Kandıra/Kocaeli ‘dır.

Kandira Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kandira Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Kandira Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane Kocaeli ilinin Kandıra ilçesine ait bir hastanedir.

Kandira Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Kandira Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Kandira Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Kandira Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Kandira Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Kandira Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Kandira Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Kandira Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın