Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Telefon Numarası, Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Adresi, Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Yol Tarifi, Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Randevu Alma, Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Bölümleri ve Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Hakkında Bilgiler

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi İzmir ilinin Karaburun ilçesine ait bir hastanedir.

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Telefon Numarası

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi ilgili hastane (0232) 731 28 29 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Doktorları

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0232) 731 28 29 numarasını arayıp Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi İletişim Bilgileri

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi mail adresi Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0232) 731 28 29 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0232) 731 28 29 Mail Adresi; Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; İskele, Kepez Cd. no : 26, 35960 Karaburun/İzmir

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Bölümleri

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0232) 731 28 29 numarasını arayıp Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Randevu Alma

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0232) 731 28 29 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Çalışma Saatleri

İzmir Karaburun bulunan Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0232) 731 28 29 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır. Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Adresi

İskele, Kepez Cd. no : 26, 35960 Karaburun/İzmir ‘dır. Hastane İzmir ilinin Karaburun ilçesine ait bir hastanedir.

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Yol Tarifi

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Telefon Numarası Nedir?

İskele, Kepez Cd. no : 26, 35960 Karaburun/İzmir ‘ numarasından Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Adresi Nedir?

İskele, Kepez Cd. no : 26, 35960 Karaburun/İzmir ‘dır.

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Nerededir?

Hastane İzmir ilinin Karaburun ilçesine ait bir hastanedir.

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0232) 731 28 29 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0232) 731 28 29 numarasını arayabilirsiniz.

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Karaburun 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın