Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Telefon Numarası, Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Adresi, Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Yol Tarifi, Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Randevu Alma, Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Bölümleri ve Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Hakkında Bilgiler

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Sakarya ilinin Karapürçek ilçesine ait bir hastanedir.

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Telefon Numarası

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Doktorları

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi İletişim Bilgileri

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi mail adresi Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; İnönü, İstiklal Cd., 54430 Karapürçek/Sakarya

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Bölümleri

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Karapürçek Aile Sağlık Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Randevu Alma

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Çalışma Saatleri

Sakarya Karapürçek bulunan Karapürçek Aile Sağlık Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Adresi

İnönü, İstiklal Cd., 54430 Karapürçek/Sakarya ‘dır. Hastane Sakarya ilinin Karapürçek ilçesine ait bir hastanedir.

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Yol Tarifi

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Karapürçek Aile Sağlık Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Karapürçek Aile Sağlık Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Karapürçek Aile Sağlık Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Karapürçek Aile Sağlık Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Telefon Numarası Nedir?

İnönü, İstiklal Cd., 54430 Karapürçek/Sakarya ‘ numarasından Karapürçek Aile Sağlık Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Adresi Nedir?

İnönü, İstiklal Cd., 54430 Karapürçek/Sakarya ‘dır.

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Nerededir?

Hastane Sakarya ilinin Karapürçek ilçesine ait bir hastanedir.

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Karapürçek Aile Sağlık Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın