Karataş Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Karataş Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Karataş Devlet Hastanesi Adresi, Karataş Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Karataş Devlet Hastanesi Randevu Alma, Karataş Devlet Hastanesi Bölümleri ve Karataş Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Karataş Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Karataş Devlet Hastanesi Adana ilinin Karataş ilçesine ait bir hastanedir.

Karataş Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Karataş Devlet Hastanesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Karataş Devlet Hastanesi Doktorları

Karataş Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Karataş Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Karataş Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Karataş Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Karataş Devlet Hastanesi mail adresi Karataş Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Karataş Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Kemaliye, 01900 Gölyaka Köyü/Karataş/Adana

Karataş Devlet Hastanesi Bölümleri

Karataş Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Karataş Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Karataş Devlet Hastanesi Randevu Alma

Karataş Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Karataş Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Adana Karataş bulunan Karataş Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Karataş Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Karataş Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 9 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,6 ” Puan almıştır. Karataş Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Karataş Devlet Hastanesi Adresi

Kemaliye, 01900 Gölyaka Köyü/Karataş/Adana ‘dır. Hastane Adana ilinin Karataş ilçesine ait bir hastanedir.

Karataş Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Karataş Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Karataş Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Karataş Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Karataş Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Karataş Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Karataş Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Karataş Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Kemaliye, 01900 Gölyaka Köyü/Karataş/Adana ‘ numarasından Karataş Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Karataş Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Kemaliye, 01900 Gölyaka Köyü/Karataş/Adana ‘dır.

Karataş Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Karataş Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Karataş Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane Adana ilinin Karataş ilçesine ait bir hastanedir.

Karataş Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Karataş Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Karataş Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Karataş Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Karataş Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Karataş Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Karataş Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Karataş Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 9 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,6 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın