Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Telefon Numarası, Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Adresi, Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Yol Tarifi, Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Randevu Alma, Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Bölümleri ve Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Hakkında Bilgiler

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Kars Merkez/Kars ilinin Çakmak ilçesine ait bir hastanedir.

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Telefon Numarası

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Doktorları

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği İletişim Bilgileri

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği mail adresi Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Ortakapı, Ali Rıza Bey Sk. No:4, 36000, 36000 Kars Merkez/Kars

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Bölümleri

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Randevu Alma

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Çalışma Saatleri

Kars Merkez/Kars Çakmak bulunan Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Adresi

Ortakapı, Ali Rıza Bey Sk. No:4, 36000, 36000 Kars Merkez/Kars ‘dır. Hastane Kars Merkez/Kars ilinin Çakmak ilçesine ait bir hastanedir.

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Yol Tarifi

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği ilçesinde bulunmaktadır. Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Telefon Numarası Nedir?

Ortakapı, Ali Rıza Bey Sk. No:4, 36000, 36000 Kars Merkez/Kars ‘ numarasından Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği hastanesine ulaşabilirsiniz.

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Adresi Nedir?

Ortakapı, Ali Rıza Bey Sk. No:4, 36000, 36000 Kars Merkez/Kars ‘dır.

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Nerededir?

Hastane Kars Merkez/Kars ilinin Çakmak ilçesine ait bir hastanedir.

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Nasıl Randevu Alınır?

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Bölümleri Nelerdir?

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği Çalışma Saatleri Nedir?

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Kars Diş Hastanesi Semt Polikliniği İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın