Kars İl Sağlık Müdürlüğü Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Kars İl Sağlık Müdürlüğü Telefon Numarası, Kars İl Sağlık Müdürlüğü Adresi, Kars İl Sağlık Müdürlüğü Yol Tarifi, Kars İl Sağlık Müdürlüğü Randevu Alma, Kars İl Sağlık Müdürlüğü Bölümleri ve Kars İl Sağlık Müdürlüğü Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kars İl Sağlık Müdürlüğü Hakkında Bilgiler

Kars İl Sağlık Müdürlüğü Kars Merkez/Kars ilinin Çakmak ilçesine ait bir hastanedir.

Kars İl Sağlık Müdürlüğü Telefon Numarası

Kars İl Sağlık Müdürlüğü ilgili hastane (0474) 212 34 21 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kars İl Sağlık Müdürlüğü Doktorları

Kars İl Sağlık Müdürlüğü Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kars İl Sağlık Müdürlüğü Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0474) 212 34 21 numarasını arayıp Kars İl Sağlık Müdürlüğü Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kars İl Sağlık Müdürlüğü İletişim Bilgileri

Kars İl Sağlık Müdürlüğü mail adresi Kars İl Sağlık Müdürlüğü Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0474) 212 34 21 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0474) 212 34 21 Mail Adresi; Kars İl Sağlık Müdürlüğü Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Yusufpaşa, Haydar Aliyev Cd. No:28, 36000 Kars Merkez/Kars

Kars İl Sağlık Müdürlüğü Bölümleri

Kars İl Sağlık Müdürlüğü bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0474) 212 34 21 numarasını arayıp Kars İl Sağlık Müdürlüğü bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Kars İl Sağlık Müdürlüğü Randevu Alma

Kars İl Sağlık Müdürlüğü ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0474) 212 34 21 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Kars İl Sağlık Müdürlüğü Çalışma Saatleri

Kars Merkez/Kars Çakmak bulunan Kars İl Sağlık Müdürlüğü hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0474) 212 34 21 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kars İl Sağlık Müdürlüğü Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Kars İl Sağlık Müdürlüğü hastanesi Google Maps üzerinden ” 25 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,1 ” Puan almıştır. Kars İl Sağlık Müdürlüğü Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Kars İl Sağlık Müdürlüğü Adresi

Yusufpaşa, Haydar Aliyev Cd. No:28, 36000 Kars Merkez/Kars ‘dır. Hastane Kars Merkez/Kars ilinin Çakmak ilçesine ait bir hastanedir.

Kars İl Sağlık Müdürlüğü Yol Tarifi

Kars İl Sağlık Müdürlüğü ilçesinde bulunmaktadır. Kars İl Sağlık Müdürlüğü gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Kars İl Sağlık Müdürlüğü hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Kars İl Sağlık Müdürlüğü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Kars İl Sağlık Müdürlüğü hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Kars İl Sağlık Müdürlüğü hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kars İl Sağlık Müdürlüğü Telefon Numarası Nedir?

Yusufpaşa, Haydar Aliyev Cd. No:28, 36000 Kars Merkez/Kars ‘ numarasından Kars İl Sağlık Müdürlüğü hastanesine ulaşabilirsiniz.

Kars İl Sağlık Müdürlüğü Adresi Nedir?

Yusufpaşa, Haydar Aliyev Cd. No:28, 36000 Kars Merkez/Kars ‘dır.

Kars İl Sağlık Müdürlüğü Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kars İl Sağlık Müdürlüğü Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Kars İl Sağlık Müdürlüğü Nerededir?

Hastane Kars Merkez/Kars ilinin Çakmak ilçesine ait bir hastanedir.

Kars İl Sağlık Müdürlüğü Nasıl Randevu Alınır?

Kars İl Sağlık Müdürlüğü ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0474) 212 34 21 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Kars İl Sağlık Müdürlüğü Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Kars İl Sağlık Müdürlüğü Bölümleri Nelerdir?

Kars İl Sağlık Müdürlüğü bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0474) 212 34 21 numarasını arayabilirsiniz.

Kars İl Sağlık Müdürlüğü Çalışma Saatleri Nedir?

Kars İl Sağlık Müdürlüğü hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Kars İl Sağlık Müdürlüğü İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 25 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,1 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın