Kayapınar 3 Nolu So Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Kayapınar 3 Nolu So Telefon Numarası, Kayapınar 3 Nolu So Adresi, Kayapınar 3 Nolu So Yol Tarifi, Kayapınar 3 Nolu So Randevu Alma, Kayapınar 3 Nolu So Bölümleri ve Kayapınar 3 Nolu So Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kayapınar 3 Nolu So Hakkında Bilgiler

Kayapınar 3 Nolu So Diyarbakır ilinin Kayapınar ilçesine ait bir hastanedir.

Kayapınar 3 Nolu So Telefon Numarası

Kayapınar 3 Nolu So ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kayapınar 3 Nolu So Doktorları

Kayapınar 3 Nolu So Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kayapınar 3 Nolu So Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Kayapınar 3 Nolu So Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kayapınar 3 Nolu So İletişim Bilgileri

Kayapınar 3 Nolu So mail adresi Kayapınar 3 Nolu So Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Kayapınar 3 Nolu So Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Peyas, 472. Sk. No:11, 21070 Kayapınar/Diyarbakır

Kayapınar 3 Nolu So Bölümleri

Kayapınar 3 Nolu So bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Kayapınar 3 Nolu So bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Kayapınar 3 Nolu So Randevu Alma

Kayapınar 3 Nolu So ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Kayapınar 3 Nolu So Çalışma Saatleri

Diyarbakır Kayapınar bulunan Kayapınar 3 Nolu So hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kayapınar 3 Nolu So Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Kayapınar 3 Nolu So hastanesi Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Kayapınar 3 Nolu So Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Kayapınar 3 Nolu So Adresi

Peyas, 472. Sk. No:11, 21070 Kayapınar/Diyarbakır ‘dır. Hastane Diyarbakır ilinin Kayapınar ilçesine ait bir hastanedir.

Kayapınar 3 Nolu So Yol Tarifi

Kayapınar 3 Nolu So ilçesinde bulunmaktadır. Kayapınar 3 Nolu So gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Kayapınar 3 Nolu So hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Kayapınar 3 Nolu So Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Kayapınar 3 Nolu So hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Kayapınar 3 Nolu So hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kayapınar 3 Nolu So Telefon Numarası Nedir?

Peyas, 472. Sk. No:11, 21070 Kayapınar/Diyarbakır ‘ numarasından Kayapınar 3 Nolu So hastanesine ulaşabilirsiniz.

Kayapınar 3 Nolu So Adresi Nedir?

Peyas, 472. Sk. No:11, 21070 Kayapınar/Diyarbakır ‘dır.

Kayapınar 3 Nolu So Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kayapınar 3 Nolu So Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Kayapınar 3 Nolu So Nerededir?

Hastane Diyarbakır ilinin Kayapınar ilçesine ait bir hastanedir.

Kayapınar 3 Nolu So Nasıl Randevu Alınır?

Kayapınar 3 Nolu So ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Kayapınar 3 Nolu So Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Kayapınar 3 Nolu So Bölümleri Nelerdir?

Kayapınar 3 Nolu So bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Kayapınar 3 Nolu So Çalışma Saatleri Nedir?

Kayapınar 3 Nolu So hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Kayapınar 3 Nolu So İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın