Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Telefon Numarası, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Adresi, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Yol Tarifi, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Randevu Alma, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Bölümleri ve Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.
İçerik göster

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Hakkında Bilgiler

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Kayseri ilinin Melikgazi ilçesine ait bir hastanedir.

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Telefon Numarası

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği ilgili hastane (0352) 336 88 84 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Doktorları

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0352) 336 88 84 numarasını arayıp Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği İletişim Bilgileri

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği mail adresi Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0352) 336 88 84 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0352) 336 88 84 Mail Adresi; Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Sanayi, Atatürk Blv. No:78, 38010 Kocasinan/Kayseri

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Bölümleri

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0352) 336 88 84 numarasını arayıp Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Randevu Alma

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0352) 336 88 84 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Çalışma Saatleri

Kayseri Melikgazi bulunan Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0352) 336 88 84 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği hastanesi Google Maps üzerinden ” 4 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,3 ” Puan almıştır. Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Adresi

Sanayi, Atatürk Blv. No:78, 38010 Kocasinan/Kayseri ‘dır. Hastane Kayseri ilinin Melikgazi ilçesine ait bir hastanedir.

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Yol Tarifi

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği ilçesinde bulunmaktadır. Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Telefon Numarası Nedir?

Sanayi, Atatürk Blv. No:78, 38010 Kocasinan/Kayseri ‘ numarasından Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği hastanesine ulaşabilirsiniz.

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Adresi Nedir?

Sanayi, Atatürk Blv. No:78, 38010 Kocasinan/Kayseri ‘dır.

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Nerededir?

Hastane Kayseri ilinin Melikgazi ilçesine ait bir hastanedir.

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Nasıl Randevu Alınır?

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0352) 336 88 84 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Bölümleri Nelerdir?

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0352) 336 88 84 numarasını arayabilirsiniz.

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Çalışma Saatleri Nedir?

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 4 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,3 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın