Kayseri Emar Merkez Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Kayseri Emar Merkez Telefon Numarası, Kayseri Emar Merkez Adresi, Kayseri Emar Merkez Yol Tarifi, Kayseri Emar Merkez Randevu Alma, Kayseri Emar Merkez Bölümleri ve Kayseri Emar Merkez Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kayseri Emar Merkez Hakkında Bilgiler

Kayseri Emar Merkez Kayseri ilinin Melikgazi ilçesine ait bir hastanedir.

Kayseri Emar Merkez Telefon Numarası

Kayseri Emar Merkez ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kayseri Emar Merkez Doktorları

Kayseri Emar Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kayseri Emar Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Kayseri Emar Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kayseri Emar Merkez İletişim Bilgileri

Kayseri Emar Merkez mail adresi Kayseri Emar Merkez Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Kayseri Emar Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Sanayi, Çimen Sk. 46 C, 38010 Kocasinan/Kayseri

Kayseri Emar Merkez Bölümleri

Kayseri Emar Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Kayseri Emar Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Kayseri Emar Merkez Randevu Alma

Kayseri Emar Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Kayseri Emar Merkez Çalışma Saatleri

Kayseri Melikgazi bulunan Kayseri Emar Merkez hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kayseri Emar Merkez Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Kayseri Emar Merkez hastanesi Google Maps üzerinden ” 3 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Kayseri Emar Merkez Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Kayseri Emar Merkez Adresi

Sanayi, Çimen Sk. 46 C, 38010 Kocasinan/Kayseri ‘dır. Hastane Kayseri ilinin Melikgazi ilçesine ait bir hastanedir.

Kayseri Emar Merkez Yol Tarifi

Kayseri Emar Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Kayseri Emar Merkez gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Kayseri Emar Merkez hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Kayseri Emar Merkez Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Kayseri Emar Merkez hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Kayseri Emar Merkez hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kayseri Emar Merkez Telefon Numarası Nedir?

Sanayi, Çimen Sk. 46 C, 38010 Kocasinan/Kayseri ‘ numarasından Kayseri Emar Merkez hastanesine ulaşabilirsiniz.

Kayseri Emar Merkez Adresi Nedir?

Sanayi, Çimen Sk. 46 C, 38010 Kocasinan/Kayseri ‘dır.

Kayseri Emar Merkez Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kayseri Emar Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Kayseri Emar Merkez Nerededir?

Hastane Kayseri ilinin Melikgazi ilçesine ait bir hastanedir.

Kayseri Emar Merkez Nasıl Randevu Alınır?

Kayseri Emar Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Kayseri Emar Merkez Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Kayseri Emar Merkez Bölümleri Nelerdir?

Kayseri Emar Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Kayseri Emar Merkez Çalışma Saatleri Nedir?

Kayseri Emar Merkez hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Kayseri Emar Merkez İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 3 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın