Kefeli Park Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Kefeli Park Telefon Numarası, Kefeli Park Adresi, Kefeli Park Yol Tarifi, Kefeli Park Randevu Alma, Kefeli Park Bölümleri ve Kefeli Park Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kefeli Park Hakkında Bilgiler

Kefeli Park Samsun ilinin Canik ilçesine ait bir hastanedir.

Kefeli Park Telefon Numarası

Kefeli Park ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kefeli Park Doktorları

Kefeli Park Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kefeli Park Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Kefeli Park Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kefeli Park İletişim Bilgileri

Kefeli Park mail adresi Kefeli Park Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Kefeli Park Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Soğuksu, Şht. Mesut Birinci Cd. No:100, 55080 Canik/Samsun

Kefeli Park Bölümleri

Kefeli Park bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Kefeli Park bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Kefeli Park Randevu Alma

Kefeli Park ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Kefeli Park Çalışma Saatleri

Samsun Canik bulunan Kefeli Park hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kefeli Park Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Kefeli Park hastanesi Google Maps üzerinden ” 408 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,9 ” Puan almıştır. Kefeli Park Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Kefeli Park Adresi

Soğuksu, Şht. Mesut Birinci Cd. No:100, 55080 Canik/Samsun ‘dır. Hastane Samsun ilinin Canik ilçesine ait bir hastanedir.

Kefeli Park Yol Tarifi

Kefeli Park ilçesinde bulunmaktadır. Kefeli Park gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Kefeli Park hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Kefeli Park Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Kefeli Park hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Kefeli Park hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kefeli Park Telefon Numarası Nedir?

Soğuksu, Şht. Mesut Birinci Cd. No:100, 55080 Canik/Samsun ‘ numarasından Kefeli Park hastanesine ulaşabilirsiniz.

Kefeli Park Adresi Nedir?

Soğuksu, Şht. Mesut Birinci Cd. No:100, 55080 Canik/Samsun ‘dır.

Kefeli Park Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kefeli Park Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Kefeli Park Nerededir?

Hastane Samsun ilinin Canik ilçesine ait bir hastanedir.

Kefeli Park Nasıl Randevu Alınır?

Kefeli Park ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Kefeli Park Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Kefeli Park Bölümleri Nelerdir?

Kefeli Park bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Kefeli Park Çalışma Saatleri Nedir?

Kefeli Park hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Kefeli Park İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 408 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,9 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın