Kemer Aile Sağlık Mer. Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Kemer Aile Sağlık Mer. Telefon Numarası, Kemer Aile Sağlık Mer. Adresi, Kemer Aile Sağlık Mer. Yol Tarifi, Kemer Aile Sağlık Mer. Randevu Alma, Kemer Aile Sağlık Mer. Bölümleri ve Kemer Aile Sağlık Mer. Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kemer Aile Sağlık Mer. Hakkında Bilgiler

Kemer Aile Sağlık Mer. Burdur ilinin Kemer ilçesine ait bir hastanedir.

Kemer Aile Sağlık Mer. Telefon Numarası

Kemer Aile Sağlık Mer. ilgili hastane (0248) 511 20 06 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kemer Aile Sağlık Mer. Doktorları

Kemer Aile Sağlık Mer. Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kemer Aile Sağlık Mer. Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0248) 511 20 06 numarasını arayıp Kemer Aile Sağlık Mer. Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kemer Aile Sağlık Mer. İletişim Bilgileri

Kemer Aile Sağlık Mer. mail adresi Kemer Aile Sağlık Mer. Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0248) 511 20 06 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0248) 511 20 06 Mail Adresi; Kemer Aile Sağlık Mer. Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Yeni Cami Mh. Süleyman Demirel Blv. Pk:15090 Kemer/burdur, 15090

Kemer Aile Sağlık Mer. Bölümleri

Kemer Aile Sağlık Mer. bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0248) 511 20 06 numarasını arayıp Kemer Aile Sağlık Mer. bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Kemer Aile Sağlık Mer. Randevu Alma

Kemer Aile Sağlık Mer. ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0248) 511 20 06 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Kemer Aile Sağlık Mer. Çalışma Saatleri

Burdur Kemer bulunan Kemer Aile Sağlık Mer. hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0248) 511 20 06 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kemer Aile Sağlık Mer. Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Kemer Aile Sağlık Mer. hastanesi Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 1 ” Puan almıştır. Kemer Aile Sağlık Mer. Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Kemer Aile Sağlık Mer. Adresi

Yeni Cami Mh. Süleyman Demirel Blv. Pk:15090 Kemer/burdur, 15090 ‘dır. Hastane Burdur ilinin Kemer ilçesine ait bir hastanedir.

Kemer Aile Sağlık Mer. Yol Tarifi

Kemer Aile Sağlık Mer. ilçesinde bulunmaktadır. Kemer Aile Sağlık Mer. gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Kemer Aile Sağlık Mer. hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Kemer Aile Sağlık Mer. Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Kemer Aile Sağlık Mer. hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Kemer Aile Sağlık Mer. hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kemer Aile Sağlık Mer. Telefon Numarası Nedir?

Yeni Cami Mh. Süleyman Demirel Blv. Pk:15090 Kemer/burdur, 15090 ‘ numarasından Kemer Aile Sağlık Mer. hastanesine ulaşabilirsiniz.

Kemer Aile Sağlık Mer. Adresi Nedir?

Yeni Cami Mh. Süleyman Demirel Blv. Pk:15090 Kemer/burdur, 15090 ‘dır.

Kemer Aile Sağlık Mer. Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kemer Aile Sağlık Mer. Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Kemer Aile Sağlık Mer. Nerededir?

Hastane Burdur ilinin Kemer ilçesine ait bir hastanedir.

Kemer Aile Sağlık Mer. Nasıl Randevu Alınır?

Kemer Aile Sağlık Mer. ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0248) 511 20 06 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Kemer Aile Sağlık Mer. Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Kemer Aile Sağlık Mer. Bölümleri Nelerdir?

Kemer Aile Sağlık Mer. bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0248) 511 20 06 numarasını arayabilirsiniz.

Kemer Aile Sağlık Mer. Çalışma Saatleri Nedir?

Kemer Aile Sağlık Mer. hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Kemer Aile Sağlık Mer. İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 1 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın