Kemer Belediyesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Kemer Belediyesi Telefon Numarası, Kemer Belediyesi Adresi, Kemer Belediyesi Yol Tarifi, Kemer Belediyesi Randevu Alma, Kemer Belediyesi Bölümleri ve Kemer Belediyesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kemer Belediyesi Hakkında Bilgiler

Kemer Belediyesi Burdur ilinin Kemer ilçesine ait bir hastanedir.

Kemer Belediyesi Telefon Numarası

Kemer Belediyesi ilgili hastane (0248) 511 20 02 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kemer Belediyesi Doktorları

Kemer Belediyesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kemer Belediyesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0248) 511 20 02 numarasını arayıp Kemer Belediyesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kemer Belediyesi İletişim Bilgileri

Kemer Belediyesi mail adresi Kemer Belediyesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0248) 511 20 02 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0248) 511 20 02 Mail Adresi; Kemer Belediyesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Konak, Cumhuriyet Meydanı No:1, 15090 Kemer/Burdur

Kemer Belediyesi Bölümleri

Kemer Belediyesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0248) 511 20 02 numarasını arayıp Kemer Belediyesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Kemer Belediyesi Randevu Alma

Kemer Belediyesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0248) 511 20 02 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Kemer Belediyesi Çalışma Saatleri

Burdur Kemer bulunan Kemer Belediyesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0248) 511 20 02 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kemer Belediyesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Kemer Belediyesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 10 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4 ” Puan almıştır. Kemer Belediyesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Kemer Belediyesi Adresi

Konak, Cumhuriyet Meydanı No:1, 15090 Kemer/Burdur ‘dır. Hastane Burdur ilinin Kemer ilçesine ait bir hastanedir.

Kemer Belediyesi Yol Tarifi

Kemer Belediyesi ilçesinde bulunmaktadır. Kemer Belediyesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Kemer Belediyesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Kemer Belediyesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Kemer Belediyesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Kemer Belediyesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kemer Belediyesi Telefon Numarası Nedir?

Konak, Cumhuriyet Meydanı No:1, 15090 Kemer/Burdur ‘ numarasından Kemer Belediyesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Kemer Belediyesi Adresi Nedir?

Konak, Cumhuriyet Meydanı No:1, 15090 Kemer/Burdur ‘dır.

Kemer Belediyesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kemer Belediyesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Kemer Belediyesi Nerededir?

Hastane Burdur ilinin Kemer ilçesine ait bir hastanedir.

Kemer Belediyesi Nasıl Randevu Alınır?

Kemer Belediyesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0248) 511 20 02 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Kemer Belediyesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Kemer Belediyesi Bölümleri Nelerdir?

Kemer Belediyesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0248) 511 20 02 numarasını arayabilirsiniz.

Kemer Belediyesi Çalışma Saatleri Nedir?

Kemer Belediyesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Kemer Belediyesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 10 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın