Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Telefon Numarası, Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Adresi, Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Yol Tarifi, Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Randevu Alma, Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Bölümleri ve Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.
İçerik göster

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Hakkında Bilgiler

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Bartın ilinin Bartın Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Telefon Numarası

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Doktorları

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez İletişim Bilgileri

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez mail adresi Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Aladağ, 13. Sk. No:6, 74200 Bartın Merkez/Bartın

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Bölümleri

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Randevu Alma

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Çalışma Saatleri

Bartın Bartın Merkez bulunan Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez hastanesi Google Maps üzerinden ” 4 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,8 ” Puan almıştır. Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Adresi

Aladağ, 13. Sk. No:6, 74200 Bartın Merkez/Bartın ‘dır. Hastane Bartın ilinin Bartın Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Yol Tarifi

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Telefon Numarası Nedir?

Aladağ, 13. Sk. No:6, 74200 Bartın Merkez/Bartın ‘ numarasından Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez hastanesine ulaşabilirsiniz.

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Adresi Nedir?

Aladağ, 13. Sk. No:6, 74200 Bartın Merkez/Bartın ‘dır.

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Nerededir?

Hastane Bartın ilinin Bartın Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Nasıl Randevu Alınır?

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Bölümleri Nelerdir?

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez Çalışma Saatleri Nedir?

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Ketem Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkez İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 4 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,8 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın