Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Telefon Numarası, Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Adresi, Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Yol Tarifi, Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Randevu Alma, Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Bölümleri ve Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Hakkında Bilgiler

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi İstanbul ilinin Bayrampaşa ilçesine ait bir hastanedir.

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Telefon Numarası

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Doktorları

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi İletişim Bilgileri

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi mail adresi Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Yenidoğan, Kızılay Sokağı NO:8, 34040 Bayrampaşa/İstanbul

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Bölümleri

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Randevu Alma

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Çalışma Saatleri

İstanbul Bayrampaşa bulunan Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Adresi

Yenidoğan, Kızılay Sokağı NO:8, 34040 Bayrampaşa/İstanbul ‘dır. Hastane İstanbul ilinin Bayrampaşa ilçesine ait bir hastanedir.

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Yol Tarifi

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Yenidoğan, Kızılay Sokağı NO:8, 34040 Bayrampaşa/İstanbul ‘ numarasından Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Adresi Nedir?

Yenidoğan, Kızılay Sokağı NO:8, 34040 Bayrampaşa/İstanbul ‘dır.

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Nerededir?

Hastane İstanbul ilinin Bayrampaşa ilçesine ait bir hastanedir.

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Kizilay Bayrampaşa Tip Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın