Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Telefon Numarası, Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Adresi, Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Yol Tarifi, Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Randevu Alma, Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Bölümleri ve Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Hakkında Bilgiler

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Mardin ilinin Kızıltepe ilçesine ait bir hastanedir.

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Telefon Numarası

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez ilgili hastane (0482) 313 00 05 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Doktorları

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0482) 313 00 05 numarasını arayıp Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez İletişim Bilgileri

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez mail adresi Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0482) 313 00 05 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0482) 313 00 05 Mail Adresi; Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Bahçelievler, 226. Sk. Pk:47410, 47410 Kızıltepe/Mardin

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Bölümleri

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0482) 313 00 05 numarasını arayıp Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Randevu Alma

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0482) 313 00 05 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Çalışma Saatleri

Mardin Kızıltepe bulunan Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0482) 313 00 05 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez hastanesi Google Maps üzerinden ” 3 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4 ” Puan almıştır. Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Adresi

Bahçelievler, 226. Sk. Pk:47410, 47410 Kızıltepe/Mardin ‘dır. Hastane Mardin ilinin Kızıltepe ilçesine ait bir hastanedir.

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Yol Tarifi

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Telefon Numarası Nedir?

Bahçelievler, 226. Sk. Pk:47410, 47410 Kızıltepe/Mardin ‘ numarasından Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez hastanesine ulaşabilirsiniz.

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Adresi Nedir?

Bahçelievler, 226. Sk. Pk:47410, 47410 Kızıltepe/Mardin ‘dır.

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Nerededir?

Hastane Mardin ilinin Kızıltepe ilçesine ait bir hastanedir.

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Nasıl Randevu Alınır?

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0482) 313 00 05 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Bölümleri Nelerdir?

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0482) 313 00 05 numarasını arayabilirsiniz.

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez Çalışma Saatleri Nedir?

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Kızıltepe 4 Nolu Aile Sağlık Merkez İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 3 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın