Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Adresi, Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Yol Tarifi, Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Randevu Alma, Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Bilgiler

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Mardin ilinin Kızıltepe ilçesine ait bir hastanedir.

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Doktorları

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi mail adresi Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Yeni, 514. Sk., 47400 Kızıltepe/Mardin

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Mardin Kızıltepe bulunan Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” 5 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,8 ” Puan almıştır. Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Adresi

Yeni, 514. Sk., 47400 Kızıltepe/Mardin ‘dır. Hastane Mardin ilinin Kızıltepe ilçesine ait bir hastanedir.

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Yeni, 514. Sk., 47400 Kızıltepe/Mardin ‘ numarasından Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Adresi Nedir?

Yeni, 514. Sk., 47400 Kızıltepe/Mardin ‘dır.

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Nerededir?

Hastane Mardin ilinin Kızıltepe ilçesine ait bir hastanedir.

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Kızıltepe Yeni Mahalle Aile Sağlığı Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 5 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,8 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın