Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Telefon Numarası, Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Adresi, Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Yol Tarifi, Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Randevu Alma, Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Bölümleri ve Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Hakkında Bilgiler

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez ilinin ilçesine ait bir hastanedir.

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Telefon Numarası

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Doktorları

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez İletişim Bilgileri

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez mail adresi Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Kızkalesi, 33940 Silifke/Mersin

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Bölümleri

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Randevu Alma

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Çalışma Saatleri

bulunan Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez hastanesi Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Adresi

Kızkalesi, 33940 Silifke/Mersin ‘dır. Hastane ilinin ilçesine ait bir hastanedir.

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Yol Tarifi

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Telefon Numarası Nedir?

Kızkalesi, 33940 Silifke/Mersin ‘ numarasından Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez hastanesine ulaşabilirsiniz.

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Adresi Nedir?

Kızkalesi, 33940 Silifke/Mersin ‘dır.

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Nerededir?

Hastane ilinin ilçesine ait bir hastanedir.

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Nasıl Randevu Alınır?

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Bölümleri Nelerdir?

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez Çalışma Saatleri Nedir?

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Kızkalesi Aile Sağlığı Merkez İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın